Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 21.4.2024
sk
Ervín
cz
Alexandra

Veľká premena Dolli, ktorá mieri do šou Ruža pre nevestu. Koľko ju stáli plastické operácie?

Blondínka už účinkovala aj v reality šou Farma. Tam však ešte vyzerala inak.


V šou Ruža pre nevestu sa objaví aj známa tvár – Daniela Nikoleta Kortišová, teraz známa ako Dolli. Diváci ju iste spoznajú ako blondínku z reality šou Farma, kde síce dlho nepobudla, ale určite si ju zapamätali, píše portál TV Markíza.

Populárna je predovšetkým vďaka plastickým operáciám, ktoré podstúpila po skončení tejto reality šou. Suma, ktorú za ne zaplatila, ťa dostane.

Dolli sa exkluzívne pre TV Markíza vyjadrila k svojim vylepšeniam. „Pery som mala spravené už na Farme. Neskôr som si dala zväčšiť prsia, a to konkrétne dvakrát. Okrem toho nemám na sebe nič iné vylepšené – ak nerátam botox. Najdrahšie boli rozhodne prsia, ktoré som si druhýkrát dala spraviť u svetovo známeho plastického chirurga doktora Maxima Ivanchuka – druhá operácia pŕs ma tak vyšla 12 tisíc eur,“ vyhlásila úprimne blondínka.

Slovenský plastický chirurg o svojej práci: Niektoré klientky sa plastickou operáciou snažia zachrániť vzťah. Ak je zákrok lacný, nemusí byť bezpečný

Mohlo by ťa zaujímať:

Slovenský plastický chirurg o svojej práci: Niektoré klientky sa plastickou operáciou snažia zachrániť vzťah. Ak je zákrok lacný, nemusí byť bezpečný

Spomínaný lekár je pôvodom z Ukrajiny a Dolli nie je jediná, ktorá sa u neho dala vylepšiť. V minulosti využila jeho služby aj Dara Rolins a je zodpovedný aj za kompletnú premenu Zuzany Strausz Plačkovej. Dolli prezradila, že momentálne má v prsiach okolo 860 ml. silikónu.

Na otázku, či ju k transformácii motivovalo nízke sebavedomie, alebo túžba po väčšom záujme mužov, odpovedala rozhodne: „Nie, proste mne sa páči byť iná, extravagantná. Milujem, keď sa na mňa ľudia pozerajú,“ povedala.

TV Markíza

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.