Veľká stávka o studený kúpeľ vo fontáne: prídete do Košíc skôr vlakom alebo autom?

Veľké rozuzlenie, komu sa podarilo prísť skôr z Bratislavy do Košíc.

Pravidelné cestovanie z Bratislavy do Košíc poznajú tisícky Slovákov, pre ktorých sa stalo naše hlavné mesto chlebodarcom alebo prechodným študentským domovom. Migrovanie z východu na západ a naopak však nie je až taká sranda. Najmä nie v piatky. Aj z tohto dôvodu si už určite nejeden pocestný Východniar položil otázku, aký dopravný prostriedok by ho mohol v týchto ťažkých časoch spasiť.

Do kože Východniarov sa vcítil aj náš Draho, ktorý si na pomoc pribral Zlého zaja a spolu sa rozhodli vyriešiť už stáročia kladenú otázku, či sa dá z Bratislavy do Košíc dostať rýchlejšie autom alebo vlakom. Ku tomuto rokmi zvádzanému súboju sa rozhodli postaviť ako skutoční chlapi a tak uzavreli stávku, v ktorej skončil porazený so studeným kúpeľom vo fontáne. V košickej spievajúcej fontáne. Ich súboj ste mohli sledovať prostredníctvom našich stories na instagrame, avšak ako to vlastne dopadlo a celkový víťaz bol až dodnes zahalený rúškom tajomstva.

Skôr než prejdeme k samotnému veľkolepému rozuzleniu, si myslíme, že by bolo na mieste vám, všetkým trpezlivejším jedincom s citom pre chronologickosť (pretože tí nedočkaví sú už dávno v polovici videa), zhrnúť niekoľko podstatných informácií o našej stávke. Stávka sa konala minulý piatok, 4.5.2018, o to, komu sa podarí prísť skôr z Bratislavy do Košíc. Draho vyrazil na cestu autom a Zlý Zajo najrýchlejším IC vlakom. Obaja vyrazili presne o 15:46. Auto muselo ísť podľa predpisov a trasou, ktorú zvolila aplikácia Waze. Prezradíme už len, že v posledných chvíľach rozhodli sekundy!

Sleduj záver tejto mokrej stávky na našom videu 🙂

Titulná fotka: emefka.sk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
21
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Typy slovenských fanúšikov hokeja, ktorých z duše nenávidíme

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME