Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 19.6.2024
sk
Alfréd
cz
Leoš, Leo

Pravidelné cestovanie z Bratislavy do Košíc poznajú tisícky Slovákov, pre ktorých sa stalo naše hlavné mesto chlebodarcom alebo prechodným študentským domovom. Migrovanie z východu na západ a naopak však nie je až taká sranda. Najmä nie v piatky. Aj z tohto dôvodu si už určite nejeden pocestný Východniar položil otázku, aký dopravný prostriedok by ho mohol v týchto ťažkých časoch spasiť.

Do kože Východniarov sa vcítil aj náš Draho, ktorý si na pomoc pribral Zlého zaja a spolu sa rozhodli vyriešiť už stáročia kladenú otázku, či sa dá z Bratislavy do Košíc dostať rýchlejšie autom alebo vlakom. Ku tomuto rokmi zvádzanému súboju sa rozhodli postaviť ako skutoční chlapi a tak uzavreli stávku, v ktorej skončil porazený so studeným kúpeľom vo fontáne. V košickej spievajúcej fontáne. Ich súboj ste mohli sledovať prostredníctvom našich stories na instagrame, avšak ako to vlastne dopadlo a celkový víťaz bol až dodnes zahalený rúškom tajomstva.

Skôr než prejdeme k samotnému veľkolepému rozuzleniu, si myslíme, že by bolo na mieste vám, všetkým trpezlivejším jedincom s citom pre chronologickosť (pretože tí nedočkaví sú už dávno v polovici videa), zhrnúť niekoľko podstatných informácií o našej stávke. Stávka sa konala minulý piatok, 4.5.2018, o to, komu sa podarí prísť skôr z Bratislavy do Košíc. Draho vyrazil na cestu autom a Zlý Zajo najrýchlejším IC vlakom. Obaja vyrazili presne o 15:46. Auto muselo ísť podľa predpisov a trasou, ktorú zvolila aplikácia Waze. Prezradíme už len, že v posledných chvíľach rozhodli sekundy!

Sleduj záver tejto mokrej stávky na našom videu 🙂

Titulná fotka: emefka.sk


Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.