9 veľkých momentov v živote každej ženy, na ktoré nikdy nezabudne

…ale bola by veľmi rada, keby mohla zabudnúť.

Zdroj: Lassos the moon / commons.wikimedia.org (úprava redakcie)

Nie. Ak ste čakali, že tento článok bude skôr o takých milých spomienkach, akými je napríklad nastúpenie do prvej triedy, musíme vás sklamať. Rozoberať sa tu totiž budú skôr tie trápnejšie momenty, o ktorých sa vo veľkom nerozpráva.

Rozhodli sme sa dať dokopy deväť významných udalostí v živote ženy, z ktorých máš už pravdepodobne väčšinu za sebou a ktoré sa ti spájajú s nezabudnuteľnými okamihmi.

1. Prvý bozk

https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Donna_Reed_and_James_Stewart.jpg

Z prvého bozku si väčšina z nás pamätá prevažne paniku. Najprv sme sa báli, že nás prehltne, keďže v jeho ústach bol okrem našich pier aj nos a spodné mihalnice. Potom sme však zistili, že je omnoho väčšia pravdepodobnosť, že sa udusíme tým šalátom, ktorý mu trčal z pravej hornej stoličky.

2. Prvý sex

The Oc Couple In Bed GIF - Find & Share on GIPHY

Poďme zozadu, povedal. Bude to fajn, povedal. Potom do nás pri striedavom netriafaní sa a neschopnosti udržať ho vnútri dlhšie ako tri sekundy napumpoval asi dvesto kubíkov vzduchu a potom prirazil tak, že polka toho vzduchu nám takmer roztrhla maternicu a druhá… vyšla tou kratšou cestou von. „Ty si si práve usr*la?“ Niet krajšej vety, ktorú žena túži počuť po svojom prvom milovaní. Myslíme, že chlapec bude v budúcnosti veľmi prekvapený, keď zistí, že pri tejto polohe „prdia“ všetky.

3. Prvá menštruácia

https://pixabay.com/sk/photos/p%C3%A1sy-hygienick%C3%A9-%C5%BEena-men%C5%A1tru%C3%A1cia-3655836/

Lebo tento akt je dielom samotnej matky prírody. Dielom matky prírody na vašich nových bielych nohaviciach priamo uprostred riti. O sedem rokov neskôr prichádzame ku psychologičke a tam hľa, na stene zarámovaný náš krámový fľak priamo nad jej písacím stolom.

„Čo tam vidíte?“ pýta sa nás a pravdepodobne očakáva odpoveď ako orchideu či hlavu vola. „Krviprelievanie.“ V hlave sa pousmejeme a odchádzame s liekmi na ťažkú depresiu.

4. Každá ďalšia menštruácia

Lion King Manip GIF - Find & Share on GIPHY

Lebo každá je jedinečná a vie prekvapiť. Napríklad, uprostred takej cvičnej jazdy z autoškoly. Snažíte sa tomu bradatému chrenovi vysvetliť, že potrebujete zastaviť na benzínke a odskočiť si na záchod, no jemu to očividne nedoteká. „Štyridsať eur za znečistenie interiéru!“ vrieska o dvadsať minút neskôr.

5. Kýchnutie počas menštruácie

Period GIF - Find & Share on GIPHY

Duní Dunaj a luna za lunou sa valí. Skvosty slovenskej literatúry razom naberajú úplne nový rozmer.

6. Prvý vzťah

Can’t hold it in much longer.. from funny

Toto sa s tebou môže stať, keď budeš zadržiavať prdy

Keď ti za zvukov uvoľňovania tlaku z tráviaceho traktu jedným alebo druhým smerom šepká do uška, že si krásna. Slová „milujem ťa“ nikdy nezneli tak sladko ako s arómou bolonských špagiet, čo mu už týždeň šantia v črevách a nevedia nájsť cestu von. Je to gurmán, čo vám povieme.

7. Prvé spoločné bývanie

https://www.needpix.com/photo/468077/woman-angry-case-bezel-secretariat-office-communicate-business-woman-secretary

Keď vám hodí červené trenky do práčky s bielou hodvábnou blúzou, za ktorú ste vyvalili tri výplaty aj s trinástym platom, a potom vám s očami malej zmoknutej žirafky nežne šepne do ucha: „Veď ti zajtra kúpim takú istú v H&Mku. A ty si aj tak najkrajšia nahá.“ Za ten úsmev si prosíme Oscara.

8. Prvý rozchod

https://www.pexels.com/photo/broken-heart-love-sad-14303/

Tie kvalitné biele hodvábne blúzky si mala tri. Biela už nie je ani jedna. A tak ho zbalíš do stuhou previazanej škatuľky a pošleš niekam do čerta do Bambulkova, otvoríš šampus a celú noc hľadáš na Pintereste „Ako sa zbaviť stôp z nevydareného vzťahu na bielej hodvábnej blúzke“.

9. Vyšlo to!

Jimmy Fallon Dancing GIF by The Tonight Show Starring Jimmy Fallon - Find & Share on GIPHY

Ukuchtili sme akúsi gebuzinu z citrónovej šťavy a škrobovej múčky a blúzky sú opäť biele. Srdce nám plesá, aj keď je tak trochu zlomené. Ale to sa časom spraví.


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
17
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
5 umelcov, ktorí počas života nedosiahli úspech a zomreli v chudobe. Dnes sú však uznávaní na celom svete

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME