Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 6.2.2023
sk
Dorota
cz
Vanda
, Wanda
V spolupráci s TV Joj

Veľkolepé finále desiateho ročníka Česko Slovensko má talent pozná svojho víťaza

Divákov najviac oslovila mladá krv.


Jubilejný desiaty ročník jojkárskej šou Česko Slovensko má talent je za nami a poznáme jeho víťaza!

Vybrať jedného jediného víťaza zo stoviek talentov je nesmierne ťažká úloha. Našťastie je tu porota, ktorá je v šoubiznise doma a neskôr sa k slovu dostali diváci so svojím hlasovaním. O absolútnom víťazovi rozhodli ľudia a najviac hlasov od nich získala…

Nikola Kusendová

Len 16-ročná speváčka s gitarou dojala ľudí svojím prevedením klasických slovenských pesničiek. Bola osobným favoritom prísneho Jara Slávika. Vo finále si Nikola udržala vysoký štandard a perfektne odohrala song Za dedinou.

TV Joj

Počas napínavého vyhlasovania výsledkov bola postupne vymenovaná trojica vystúpení s najväčším počtom hlasov. Medzi medailistov sa okrem absolútneho víťaza dostal spevák Alex Rigo (tretie miesto) a tanečníci Movement Studio (druhé miesto).

Finále bolo plné talentu a pozitívnych emócií, ale na priestory bratislavského A4 Studio bude v najkrajšom spomínať určite Nikola. Okrem úžasného pocitu triumfu sa môže tešiť z odmeny vo výške 40-tisíc eur, čo je celkom slušné vreckové.

Silná finálová osmička

Hoci vyhrať mohol len jeden, vo finále sa zišla taká silná osmička, že titul víťaza by si nepochybne zaslúžil každý z nich. Popri Nikole sa predviedli títo šikovníci:

Movement Studio

Početná tanečná formácia pozostáva z členov z rôznych kútov Česka. Movement Studio sa z kola na kolo zlepšovalo a vo finále predviedlo emotívne romantické vystúpenie s využitím množstva rekvizít. Z porotcov najviac oslovili Dianu Mórovú, ktorá z nich bola úplne paf už v divadle.

TV Joj

Opera Trio

Tri ženy z Dunajskej Stredy, ktoré sú dobrými kamarátkami, učiteľkami a zároveň aj opernými speváčkami. Dámy vo finále predviedli veľkolepú skladbu Carmina Burana – O Fortuna. Najväčším fanúšikom Opera Trio je Jakub Prachař.

TV Joj

Alex Rigó

Trinásťročný spevák z Duloviec všetkým vyrazil dych svojím nesmiernym talentom a schopnosťou hravo si poradiť aj s tými najvyššími tónmi. Na kastingu získal Zlatý buzzer. Za víťaza finále, v ktorom zaspieval pieseň Jana Bendiga, ho najčastejšie tipovali hlasujúci v ankete na webe TV Joj. Nakoniec si odniesol krásne tretie miesto.

TV Joj

B – Unique Crew

Ohromujúci tanečníci z Indie predviedli bláznivú, ale do posledného detailu premyslenú šou, v ktorej pomocou tanca dokážu prerozprávať akýkoľvek príbeh a vyjadriť akúkoľvek emóciu. Na kastingu si vyslúžili Zlatý buzzer. Pohyby tejto partičky Indov vyzerajú ako z iného sveta a vo finále to nebolo inak.

TV Joj

Polina Babii

Len trinásťročná Ukrajinka Polina je rodená hviezda. Vynikajúca speváčka má charizmy na rozdávanie a jej pozitívna nálada je nákazlivá. Bola favoritkou Marty Jandovej a na kastingu dostala Zlatý Buzzer. Vo finále zaspievala pieseň Hold My Hand od Lady Gaga a venovala ju všetkým otcom, ktorí sú ďaleko od svojich rodín.

TV Joj

Trial Boyz

Trial Boyz vystupujú s niečím, čo sa len tak často v talentových súťažiach nevidí – ide o akrobacie s motorkami a bicyklami. Skutoční profíci s láskou k starým strojom získali na kastingu Zlatý buzzer od Jakuba a Mariána. Treba si ísť za snom – to je hlavná myšlienka adrenalínového vystúpenia, ktoré vo finále ukázali Vasha a Martin.

TV Joj

Gemini Twins

Oľga a Júlia z Ukrajiny sa venujú vzdušnej akrobacii. Ich šou je niečo magické, takmer ako z rozprávky a nemôžeme sa preto čudovať, že Jaro Slávik im udelil Zlatý buzzer. Dvojičkám sa vo finále podarilo predviesť niečo ešte pôsobivejšie ako ich predchádzajúce choreografie!

TV Joj

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť