Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 24.7.2024
sk
Vladimír
cz
Kristýna, Tina
, Kristina, Kristen

Veľký šok v Prahe. Útočník tam napadol až šesť ľudí, pobodal ich nožom

Viaceré osoby museli previezť do nemocnice.


Šesť osôb napadol v stredu útočník na Argentínskej ulici v pražskej štvrti Holešovice. Dvoch zranených po útoku nožom si prevzali záchranári. Polícia muža na mieste zadržala, uviedla na sociálnej sieti X. Informuje spravodajkyňa TASR v Prahe.

„Aktuálne riešime prípad napadnutia šiestich ľudí v Prahe 7 na Argentínskej ulici. Dvoch zranených po útoku nožom si prevzala do starostlivosti Zdravotnícka záchranná služba hlavného mesta Prahy. Motív zisťujeme a na mieste policajti zadržali 52-ročného útočníka,” napísala polícia.

Incident sa podľa spravodajského servera Novinky.cz stal približne o 15.00 h na čerpacej stanici v pražskej štvrti Holešovice. Hovorkyňa záchrannej služby Jana Poštová uviedla, že ošetrili troch ľudí, ale dvoch z nich nebolo nutné transportovať do nemocnice.

detaily tragédie v Sládkovičove

Mohlo by ťa zaujímať:

Poznáme detaily tragédie v Sládkovičove. Telo tehotnej ženy našiel 12-ročný syn

„V starostlivosti sme mali muža, ktorý utrpel rezné poranenia v hornej časti tela. Bol mimo ohrozenia života a v stabilizovanom stave bol prevezený do nemocnice,“ citoval jej vyjadrenie server Novinky.cz.

Vylúčili teroristický útok

Hovorca pražskej polície Jan Rybanský vo vysielaní stanice ČT24 spresnil, že muž na čerpacej stanici zaútočil nožom na prechádzajúceho motocyklistu, ktorému spôsobil zranenia na krku. Kriminalisti potom zistili, že verbálne útočil na ďalších štyroch ľudí a jednu osobu zranil na ruke. „Podľa prvotných informácií útočil muž bez zjavného dôvodu, jednoducho, len tak,” dodal Rybanský.

Na mieste sú podľa Rybanského slov policajti, ktorí zaisťujú verejný poriadok. Polícia neskôr na sociálnej sieti vylúčila, že by išlo o teroristický útok a dodala, že útočník pochádza z uvedenej lokality a je pod vplyvom alkoholu. Ďalšie ohrozenie alebo napadnutie v tejto súvislosti podľa nej nehrozí.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.