Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

Veronika Cifrová-Ostrihoňová stojí pred náročným rozhodnutím. Odíde do Bruselu bez Sajfu?

Predstavu o budúcnosti už majú.


Veronika Cifrová-Ostrihoňová sa v eurovoľbách dostala do Európskeho parlamentu, čo, samozrejme, znamená veľa zmien v jej živote.

Voľby možno mnohých ľudí prekvapili, pretože sa očakávalo prvenstvo Smeru, no napokon Progresívne Slovensko predbehlo Smer o tri percentá.

Pre Nový čas prezradil Sajfa s Veronikou viac o tom, aká budúcnosť ich s dvomi deťmi teraz čaká.Budeme to riešiť. Viem si predstaviť viaceré scenáre. Základ by bol, aby sme boli spolu čo najviac a zároveň aby som mohla vykonávať mandát úplne zodpovedne a plnohodnotne. Bifľoška vo mne nepustí. A už vôbec nie matka!“ uviedla Veronika ešte pred voľbami.

Sajfa ďalej prezradil, že všetko budú postupne riešiť podľa toho, ako to bude prichádzať. Práce v rádiu sa však vzdať nechce, čo môže znamenať, že by manželka s deťmi odišli bez neho.

„Ja sa z rádia zatiaľ nepoberám. Budeme sa snažiť nájsť spôsoby, aby sme ako rodina boli čo najviac spolu,“ dodal. Sajfa situáciu riešil už aj s vedením. „Čo sa týka Sajfu, tak sa s ním o tom, samozrejme, bavíme. Chce naďalej vysielať a my sme radi, že sa vieme spoločne dohodnúť na pokračovaní dlhoročnej spolupráce,“ povedal programový riaditeľ Fun rádia Marek Mikušek. 


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.