Veterinárna klinika dojala internet maškrtami pre psíky, ktoré „odchádzajú do neba“

Ich facebookový príspevok nedohnal k slzám len psičkárov.

Zdroj: Shutterstock

Na niektoré veci sa nedá pripraviť, ani keď vieš, že jedného dňa určite prídu. Smrť domáceho miláčika je jednou z nich. Kto nezažil, nepochopí, aké to je prichádzať do prázdneho bytu, po ktorom sa ešte včera premávala roztopašná chlpatá guľa s vedomím, že dnes ťa už pri dverách nikto čakať nebude.

Už ťa nikto nepooblizuje od hlavy po päty, nikto ti na záchod nedonesie loptičku, nikto ťa nebude hypnotizovať pohľadom, keď do seba budeš hádzať večeru. Nikto nebude skákať meter dvadsať do výšky vždy, keď zašuchoceš obalom od zemiakových lupienkov, a nikto nebude čakať s vôdzkou v hube nastúpený pred dverami vždy, keď sa postavíš zo sedačky. A tebe to bude nekresťansky, ale naozaj nekresťansky chýbať. 

Shutterstock

Zlomené srdce je slabý pojem, máš pocit, že ti ho niekto minimálne prešiel traktorom. Neostáva ti iné, než dúfať, že si mu dal najlepší život, aký si mohol, a že teraz je už na lepšom mieste a obklopený maškrtami a pískajúcimi hračkami na teba dáva pozor. Vo veterinárnej klinike Smiths Station v Alabame vedia, že každý pes si zaslúži ten najkrajší odchod za dúhový most, a sú patrične pripravení na to, aby im ho dopriali. 

Posledné maškrty pre psíky dojali internet

Ich nedávny príspevok o špeciálnych maškrtách pre psíky, ktoré odchádzajú do neba, sa stal svetovým virálom. Momentálne má takmer 70-tisíc lajkov a za srdce chytil každého psičkára, ktorému na internete skrížil cestu. „Táto dóza je vyhradená pre pacientov, ktorých ideme uspať. Pretože žiadny pes by nemal odísť do neba bez toho, aby aspoň raz neochutnal čokoládu,“ píše na profil kliniky doktorka Nicole M. Namie a pridáva fotografiu nádoby plnej čokoládových pusiniek značky Hersheys. 

This jar is reserved for our euthanasia appointments…because no dog should go to Heaven without tasting chocolate. ❤️❤️❤️ Dr. Namie

Posted by Smiths Station Animal Hospital on Monday, September 20, 2021

Ľudia v komentárovej sekcii boli úprimne dojatí a niektorí prezradili, akými delikatesami spríjemnili posledné chvíle svojim maznákom. „Naša mala čokoládovú zmrzlinu s banánom a so šľahačkou. Banán bol jej obľúbený, bez toho ísť nemohla,“ napísala jedna z komentujúcich. „Kým sme čakali na veterinára, náš sa napchával výberovým čedarom. Na ten spokojný výraz nikdy nezabudnem,“ povedal zase ďalší.

Zdroj: Smiths Station Animal Hospital / Facebook 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
54
Fňuk
Jeej Jeej
12
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Psychologička zanalyzovala 8 známych seriálových a filmových postáv


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME