Vety, ktoré by si na rande nemal hovoriť, ale aj tak sa nimi občas pochováš

Občas to bez trápneho ticha nejde.

Zdroj: Shutterstock

Vždy, keď sa ti niekto páči, tak sa snažíš voči tejto osobe prezentovať svoje najlepšie ja. Dávaš si pozor na to, ako vyzeráš, ale aj na to, čo povieš. Občas to nemusí byť ani tak negatívna vec, no nechceš dať človeku najavo, že už si s ním plánuješ budúcnosť, ak ste len na treťom rande.

Raz za čas však z každého z nás vyletí niečo, čo by sme nemali povedať nahlas. Samozrejme, nie vždy to musí nevyhnutne znamenať, že sa s tebou človek nechce už nikdy v živote vidieť. Minimálne však nastane trápne ticho, ktoré sa len ťažko premosťuje. Určite si už podobnú situáciu zažil aj ty. Toto sú vety, ktoré dokážu pochovať tvoje rande.

Plánuješ spoločnú budúcnosť

Možno ste na tom rovnako a obaja sa vidíte v spoločnej domácnosti so psom a dieťaťom už po druhom rande. Jeden z vás to však povie nahlas a vtedy nastáva ten trápny moment. Napríklad sa prekecneš o tom, že by ste mohli ísť niekam spolu.

A to niekam nie je len tak nejaké kino, ale výlet do zahraničia, festival alebo čokoľvek iné. Viac to môžeš už len zabiť, keď z teba vylezie niečo v zmysle: „Naše dieťa sa určite nebude volať Frederik!“

Shutterstock

Povieš toho o sebe príliš veľa

Keď ti pochváli tvoj outfit, tak mu prezradíš, že ste ho s kamoškou vyberali tri hodiny. Prípadne mu prezradíš, že si sa kvôli nemu oholila. Nie je to úplne ideálne, ak sa stretávate len krátko. Niektoré veci si treba nechávať pre seba. Ako napríklad to, že si dotyčného stalkovala na sociálnych sieťach. Robí to síce väčšina ľudí, ale nehovorí sa o tom.

Alebo, že si nemôžeš dať cibuľu, lebo ťa z nej zdúva. Občas má však takáto úprimnosť aj opačný efekt – zhodnete sa s tým druhým človekom vo svojej bezprostrednosti a doslova to váš budúci vzťah nakopne. 

Shutterstock

Hovoríš o svojom bývalom

Je fajn dozvedieť sa o predchádzajúcich vzťahoch človeka, s ktorým randíš. Obaja tak lepšie viete, čo od seba očakávate a akého partnera by ste mali pri sebe najradšej. Ak však začneš hovoriť niečo v zmysle: „Aj moja ex mala takéto náušnice, kúpil som jej ich pod stromček,“ alebo „Mal by si skúsiť nosiť takéto košele, aj môjmu bývalému sa to veľmi hodilo,“ tak začne rozmýšľať, či chce pokračovať ďalej.

Shutterstock

Príliš skoro prelomíš ľady

Prebehli medzi vami nejaké tie pusy, možno ste už spolu aj spali a stretávate sa. Stále tomu však nechcete hovoriť vzťah, lebo je príliš skoro to uzatvárať, avšak viete, že to k nemu skôr či neskôr povedie.

Možno však z teba vyhŕkne nejaká veta typu: „Máš aj nejaké iné frajerky okrem mňa?“ ktorá má byť totálne zo srandy, ale nastane kvôli nej trápne ticho. Ešte horší prípad je, ak si ako Ted zo seriálu Ako som spoznal vašu matku a vyznáš niekomu lásku na prvom rande.

Shutterstock.com

Červené vlajky

Všetky tie predchádzajúce veci sa ako-tak dajú predýchať, ale potom sú tu červené vlajky, ktoré by sme nemali ignorovať a aj tak to niekedy robíme. Napríklad, keď má týpek tridsať a na rande ti povie, že musí zavolať mame, aby mu poslala peniaze. Alebo ti prezradí, že on vlastne ešte stále býva so svojou bývalou. A majú dieťa. A je ženatý.

Áno, aj ženy majú svoje červené vlajky. Napríklad, keď slečna zavelí, že o tebe hovorila svojim kamoškám. Vidíte sa prvý raz. To by nebolo až také hrozné. Horšie je, keď vo vzduchu počuť vetu: „Už sa neviem dočkať, ako ťa predstavím svojim rodičom.“ A vy ste pritom na treťom rande. Toto je moment, keď je úplne normálne, že z rande utekáš.

Shutterstock


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
23
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Slováci sa podelili o vtipné zážitky z autoškoly, na ktoré nikdy nezabudnú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME