Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Na ženy treba ísť s citom, máloktorá neunesie čisto čistú pravdu. A ešte keď jej to muž povie s arogantným alebo vlastne akýmkoľvek neprípustným výrazom tváre, je o tichú domácnosť postarané. Myšlienka je jedna vec, ale to, čo chlap vypustí z úst by si mal najprv dobre premyslieť. Tí šikovnejší to vedia podať veľmi opatrne v náznakoch, aby nespustili tú sopku, čo v žene drieme. A tí druhí? Tí už sú single.

1. Bože, ty si ale pribrala!

Pohodlnosť vo vzťahu je brutálna vec. Len máloktoré páry sa udržiavajú tip top, iné zvyknú trošku poľaviť. A poniektoré sa úplne opustia. Už žiadne chodenie von, len ležanie pred telkou s mastnými škvrnami na tričku od hranoliek a rukami od popcornu. Už žiadny make-up či pravidelné holenie. Návšteva toalety počas toho, ako sa ten druhý sprchuje, či pretekanie sa v tom, kto zadelí smradľavejší prd. Aj taká je láska. Takže ak ti vadí, že už nemáš tú sexi cicu, v prvom rade sa pozri na seba. Ak začneš cvičiť ty, začne aj ona. Len jej to nešplechni rovno do toho vypaseného tučnučkého ksichtíku.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/funny-fat-ZVUbTLwputCJG)

2. Tajné veci, o ktorých vieš len ty

V živote zažiješ určité situácie, ktoré ti navždy ostanú v pamäti. Prvá frajerka, prvý sex, prvá práca a otrasný prd tvojej drahej počas spánku. Tvoje prvé navarené jedlo, perfektný film a to, že si ju videl pred zrkadlom nahú ako sa čudne baví sama so sebou a skúša rôzne pózy. Tvoje prvé auto, sestrina svadba a nespláchnutý zvyšok hrubého domáceho produktu lásky tvojho života. Podobne by sme mohli pokračovať donekonečna, ale ty gentleman to pred ňou nikdy nespomínaj.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/southpark-south-park-tv-show-comedy-central-3oEdvbFOHn0ZNIAu7m)

3. Si otrasná šoférka, radšej pôjdem pešo

,,Miláčik môžem šoférovať?“ Veta, ktorá spôsobí v mužskom mozgu mierne odchýlky, ale keďže chlap nikdy nevie na nič rýchlo reagovať a po 2 sekundách by už urazene dupotala nožičkami, že prečo sa nad takou jednoduchou (veľmi zložitou) otázkou zamyslel, tak odpovedá: ,,Samozrejme láska“. Aj keď cíti vnútorný rozpor a v duchu sa lúči s milovaným autom. Počas jazdy prekonal tri mozgové príhody za 20 minút a vraví posledné zbohom vlastnej nervovej sústave, ktorá po tejto jazde smrti postráda viac svoj zmysel.

https://memehub.sk/post/78962

4. Si žiarlivá odutá krava

Kto to bol? A prečo jej lajkuješ fotky? A čo chcela? A kedy prídeš? A načo ideš zase s nimi von? To mi nemôžeš za celý večer odpísať? Ako to, že som volala všetkým tvojim kamošom a zázračne si u každého z nich prespal? To čo má znamenať? Si bol s nejakou? Vieš čo, daj mi pokoj. Neozývaj sa ku mne. Nechcem ťa viac vidieť. Sklamal si ma. Nie som ofučaná, vypadni! Skončili sme spolu, môžeš si ísť za tou k*vou. No a teraz pozbieraj posledné zvyšky tvojho zdravého úsudku a nepovedz jej to.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/jtvedit-jtv-petra-solano-dOP6kvRGZOW1q)

5. To, čo ty navaríš by nezožral ani pes

Zato ten pes jedáva lepšie veci ako ty a ty si vlastne ten, čo za ním od hladu dojedá. Nebuď hneď sprostý a varte spolu alebo popracuj na odstránení dáviaceho reflexu a predstieraj, že ti to chutí. Do budúcna však zváž, že toto budú jedávať aj tvoje deti. Veď kuskus a tofu nie je až taká zloba. Horšie bude, keď príde domov s vymytým mozgom, že mäso je fujky. Potom už je len jedna cesta. Cesta domov k rodičom so zbalenými kuframi.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/impastortv-tv-land-tvland-impastor-l3V0slU7u7quJuZ3O)

6. To ako máš to obočie namaľované?

Ženy sú citlivé na svoj vzhľad. Okrem váhy, nesmieš rozoberať ani jej tvár. Ona dobre vie, že sa ráno zobudila s obrovským je*ákom medzi očami, nemusíš jej to pripomínať a ani sa smiať z jej obočia. Každá žena si totiž myslí, že ho má urobené úplne dokonale, no až pri pozeraní fotiek spred roka vidí aj ona sama tú katastrofu. Samozrejme, ako správny muž klameš, že vyzerala aj vtedy a aj teraz úžasne.

https://memehub.sk/post/46334

7. Ty si závislá na telefóne. Daj sa liečiť!

Keďže je to krásna baba a musí potešiť svojich followerov pridá denne pár fotiek, možno aj trošku odvážnych a samozrejme, musí poodpisovať na srdiečka. Ty si iba ten žiarlivý macko, ha ha. Ale možno by si ani nevšimla, keby si sa práve pobalil a odišiel. Ešte musí obvolať kamošky a do toho jej píše mama. Nehne sa od telefónu a na nič iné nemá čas. Krutá daň za výdobytky dnešnej doby a to buď rád, že neodpisuje počas vášho sexu.

https://memehub.sk/post/62461

8. Vyzeráš hrozne

Celodenné chystačky. Dve hodiny u kaderníčky, ďalšia hodina strávená pri nechtárke. Malý nervový záchvat, že si nemá čo obliecť už snáď poznáš. Potom ešte make-up, pre ktorý sa na tri hodiny zabarikádovala v kúpeľni a po celodennej ,,práci“ vyzerá príšerne. A ešte ti povie, že to sako nebola najlepšia voľba. Povieš jej, že vyzerá zle? Ešte sa taký chlap nenarodil! Skús to.

Titulná fotka: pexels.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.