Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 22.4.2024
sk
Slavomír
cz
Evženie
, Evžénie

Vianoce sme oslávili, čaká nás ešte Silvester. Na ktoré znamenia čaká epický koniec roka 2023?

Roku 2023 dáme čoskoro zbohom.


Vianoce sú za nami a na dvere už pomaly, ale isto klope koniec roka 2023. Záver roka je časom, keď mnohí z nás bilancujú a rozmýšľajú nad tým, čo nám uplynulých 12 mesiacov prinieslo do života.

Aj v EMEFKA sme sa snažili prinášať ti zaujímavý a vtipný obsah. Okrem rôznych iných tém sme sa nevyhýbali ani oblasti astrológie, ktorú využijeme ešte aj dnes. Na sklonku tohto roka sme sa rozhodli pozornosť venovať tomu, komu hviezdy doprajú epický záver roka 2023. Ktoré znamenia to na Silvestra rozbalia a aké príležitosti a výzvy na nich čakajú?

Baran

Barani môžu očakávať koniec roka plný energie a nových začiatkov. Je to ideálny čas na to, aby začali nové projekty alebo sa vrhli do realizácie dlhodobých snov. Môžu sa tešiť aj na zvýšenú aktivitu v oblasti vzťahov a sociálneho kontaktu.

Lev

Epický záver roka čaká aj ľudí narodených v znamení Lev. Tomuto znameniu hviezdy sľubujú dni plné radosti a tvorivosti. Ak si sa narodil ako Lev, mal by si sa zamerať na to, aké úspechy ti rok 2023 priniesol a akých významných ľudí ti do života poslal. Koniec roka bude pre teba obdobím osláv úspechov a uznaní.

Mohlo by ťa zaujímať:

Čitatelia EMEFKA si mohli aktivovať Premium úplne zadarmo ako náš vianočný darček

Škorpión

Záver roka plný hlbokých emocionálnych zážitkov a intenzívnych vzťahov budú mať Škorpióni. Očakávať by mali, že toto obdobie bude pre nich obzvlášť plodné najmä v oblasti osobnostného rastu.

Vianoce sme oslávili, čaká nás ešte Silvester. Na ktoré znamenia čaká epický koniec roka 2023?
Shutterstock

Strelec

Na Strelcov čaká na konci roka 2023 výzva v podobe dobrodružstva a objavovania. Koniec roka môže byť pre nich časom vhodným na cestovanie, učenie sa nových vecí a rozširovanie si obzorov. Aj keď sa môže zdať, že sa niečo končí, netreba sa nechať zaslepiť a skôr sa odhodlať vykročiť za dobrodružstvom.

Vodnár

Narodil si sa v znamení Vodnár? Tak očakávaj na konci roka 2023 vzrušujúce zmeny a neočakávané príležitosti. Toto obdobie môže byť pre teba časom inovácií a experimentovania, či už v osobnom živote alebo v kariére.

Ryby

Epický koniec roka 2023 čaká aj na Ryby. Mohlo by to pre ne byť obdobie plné silných vnútorných zážitkov, emocionálnej hĺbky a kreativity. Koniec roka môže byť pre ne časom, keď sa ich snahy a tvrdá práca začnú vyplácať.

Vianoce sme oslávili, čaká nás ešte Silvester. Na ktoré znamenia čaká epický koniec roka 2023?
Shutterstock

Tagy:

Veronika Kužmová
Som z východu a som na to hrdá. Vyštudovala som editorstvo a vydavateľskú prax a raz by som chcela zeditovať knihu, ktorá vyhrá Nobelovu cenu. Zaujímam sa o zdravý životný štýl a rada cvičím, aby som potom mohla robiť svoju druhú najobľúbenejšiu činnosť - jesť.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.