Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 26.3.2023
sk
Emanuel
cz
Emanuel

Vianočné stromčeky z vojenských lesov dostalo 90 centier pre deti a rodiny

Štátny podnik Vojenské lesy a majetky (VLM) SR pridal aj darčekové poukážky a balíčky diviny.


Živé vianočné stromčeky z vojenských lesov dostalo 90 centier pre deti a rodiny. Štátny podnik Vojenské lesy a majetky (VLM) SR pridal aj darčekové poukážky a balíčky diviny.

Obdarované boli centrá, ktoré prejavili o stromčeky záujem. Stromy aj divina pochádzajú z lesov obhospodarovaných rezortom obrany prostredníctvom štátneho podniku Vojenské lesy a majetky SR. V tlačovej správe o tom informovalo Ministerstvo obrany SR.

DEVÄŤDESIAT CENTIER PRE DETI A RODINY POTEŠILI VIANOČNÉ STROMČEKY Z VOJENSKÝCH LESOV 🎄✨ Aj tento rok budú stovkám detí v centrách pre deti a rodiny po celom Slovensku robiť radosť živé vianočné stromčeky z vojenských lesov.🎅🏼 Zamestnanci štátneho podniku Vojenské lesy a majetky SR, š.p. rozviezli na sviatok sv. Mikuláša celkovo 131 stromčekov, ku ktorým pribalili 90 balíčkov mäsa a 150 poukážok v hodnote 100 € na nákup potravín.🤝🏻 Solidarita a chuť pomáhať je najmä v týchto dňoch nesmierne dôležitá a aj preto veríme, že aj prostredníctvom takýchto maličkostí budú mať klienti centier krajšie Vianoce.🎁 To, čo môže byť niekde samozrejmosťou, je pre iných obrovským darom – potvrdzujú to najmä úsmevy a radosť detí, ktorým sme venovali dary z našich lesov.#mosr #VojenskeLesy #CentrumPreDetiARodiny #Vianoce #stromcek #dar

Posted by Ministerstvo obrany Slovenskej republiky on Saturday, December 10, 2022

„Zamestnanci VLM SR, š. p. rozviezli 131 stromčekov tak, aby sa z nich deti mohli tešiť už od sviatku sv. Mikuláša. K stromčekom sme pribalili 90 balíčkov mäsa a 150 poukážok v hodnote 100 € na nákup potravín. Veríme, že aj prostredníctvom týchto maličkostí budú mať klienti centier krajšie Vianoce,“ povedal generálny riaditeľ vojenských lesov Ján Jurica. Minister obrany Jaroslav Naď poďakoval tým, ktorí sa na dodržaní tradície podieľali a vyjadril sa, že to, čo je pre niekoho samozrejmé, môže byť pre iného veľkým darom. Solidarita a chuť pomáhať sú podľa neho nesmierne dôležité.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje