Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 10.12.2023
sk
Radúz
cz
Julie
, Julia, Juliana

Slúžiť vlasti sa dá rôznymi spôsobmi. Politickou činnosťou, aktivizmom, prácou v štátnych zložkách, účasťou na voľbách, alebo len stačí byť jednoduchý slušný občan. Umelci sú na to, aby búrali staré poriadky a prichádzali s novými vecami. Podľa ruských návrhárov je najlepší spôsob prejavu vlastenectva navliecť si na seba tričko s provokatívnym výstrihom, ktorého súčasťou je portrét hlavy štátu. V tomto prípade ním nie je nikto iný, než Vladimír Putin.

Za tento výstrelok je zodpovedná skupina návrhárov pod názvom Project Set, ktorá sa snaží prezentovať ako tím horlivých vlastencov. Voľby v Rusku sú každým dňom bližšie a Putinovi fanúšikovia chcú takýmto spôsobom pomôcť svojmu milovanému Vladimírovi v boji o prezidentský úrad. Takmer určite sa bude opäť uchádzať o túto funkciu a takmer určite sa mu bude veľmi dariť. Ak bude opozícia v base a tričká na hrudiach dobre tvarovaných žien, nič sa nemôže pokaziť!

©Project Set
©Project Set
©Project Set

Niektoré tričká zobrazujú siluetu Putinovej tváre z profilu.

©Project Set

Iné zasa Ruskú federáciu tak, ako ju vidíme na mape. Len o niečo hornatejšiu.

©Project Set

Všetky materiály použité pri výrobe majú patriotický pôvod priamo v Rusku. Iľja Sadalskich je jedným z autorov a zároveň veľkým fanúšikom ruského prezidenta. Podľa jeho slov je Putin nielen politikom, ale aj dlhodobo známou značkou. Preto by jeho obyčajný portrét na tričku natoľko nezaujal. Takýto dizajn považuje Iľja za skutočne atraktívny a originálny. Verí, že čas a dopyt ukážu, že sa má pravdu.

Zdroj: dailymail.co.uk
Titulná fotka: ©Project Set


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.