Videl si komédiu Vieš udržať tajomstvo? Prinášame ti dôvody, prečo by si na ňu mal vyraziť

Komédia s Alexandrou Daddario určite stojí za pozretie.

Zdroj: Bontonfilm SK

V našich kinách si môžeš od 3. októbra 2019 pozrieť nenápadnú komédiu Vieš udržať tajomstvo? od režisérky Elise Duran. Rozpráva príbeh mladej Emmy, ktorá počas intenzívnych turbulencií v lietadle zverí svoje osobné tajomstvá neznámemu mužovi vedľa nej. To však netuší, že tým neznámym je Jack Harper, jej šéf v novej práci.

Táto romantická komédia za pozretie rozhodne stojí, takže ti prinášame niekoľko dôvodov, prečo by si návštevu kina nemal odkladať.

1. Fajn romantická komédia, ktorá pobaví

Pokiaľ hľadáš v kinách nenáročnú romantiku, ktorá ťa solídne zabaví, tak je snímka Vieš udržať tajomstvo? viac než vhodným kandidátom. Je pravdou, že príbehovo ide o klasickú záležitosť, ale vďaka svižnej réžii, humoru a sympatickým hercom to vôbec nevadí.

Bontonfilm SK

2. Ústredná dvojica

Garantom toho, že v tomto prípade nevyhodíš peniaze von oknom, je aj hlavná herecká dvojica v podaní nádhernej Alexandry Daddario a sympaťáka Tylera Hoechlina. Obaja sa do svojich úloh perfektne hodia a majú medzi sebou solídnu chémiu. Sledovať ich eskapády je preto vyslovene potešením.

3. Film dokáže dojať

Okrem humoru sa môžeš tešiť aj na solídnu porciu nefalšovanej romantiky. Z toho vyplýva, že snímka dokáže rozosmiať, ale aj dojať. Na emócie sa pritom netlačí násilne, ale celkom prirodzene vyplývajú z príbehu a charakteristiky postáv.

Bontonfilm SK

4. Nezostanú sklamaní ani fanúšikovia knižnej predlohy

Ako iste vieš, Vieš udržať tajomstvo? je adaptáciou rovnomenného románu od Sophie Kinsella. Ten vyšiel aj v slovenskom preklade a získal si aj u nás mnoho fanúšikov. Ak k nim patríš aj ty, iste ťa poteší, že tvorcovia ostali knihe verní a pri adaptovaní zachovali jej humor a atmosféru.

Pokiaľ sa ti teda kniha páčila, rozhodne nie je dôvod vyhýbať sa filmu.

5. Ideálny odpočinkový film

Je pravda, že Vieš udržať tajomstvo? nie je žiadna oscarová či hlboká dráma. Tvorcovia sa však o ňu ani nesnažili. Ich ambíciou bolo doručiť zábavný, vtipný a milý odpočinkový film, pri ktorom môžeš vypnúť a proste sa baviť. Musíme dodať, že to sa tvorcom podarilo na jednotku.

Ako relax ich film funguje viac než dobre. Pokiaľ teda hľadáš komédiu, pri ktorej si dobre oddýchneš a zabavíš sa, je to správna voľba.

Tento obsah vznikol v spolupráci s BONTONFILM a.s.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Chlapík si "adoptoval" kostričku a internety sa tejto (ne)živej dvojky nevedia nabažiť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME