Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.4.2024
sk
Aleš
cz
Aleš

Videl si už premenu Alex Wortex? Z vulgárnej rebelky sa stala žena

Spoznal by si ju?


Slovenská blogerka a instagramerka Alex Wortex sa preslávila najmä svojím imidžom, ktorý mnohí nepovažovali za bežný. Viackrát totiž do spoločnosti prišla takmer úplne nahá a spod dierkovaných pančúch jej vykúkali ochlpené intímne partie.

Dlho sa tiež prezentovala tým, že sa neholí, a na hlave nosila veľa druhov parochní. Postupom času však na Instagram začala uverejňovať fotografie, na ktorých je vidieť, že sa z vulgárnej dievčiny zmenila na dámu.

,,TOTO NIE JE PRVÝ APRÍL! A nie, nikto sa so mnou nerozišiel, ani som nemala mental breakdown ako Britney v 2007. Bol to plán! Asi tak 15-ročný a veľmi dobre premyslený, chýbala však tá najdôležitejšia zložka – odvaha. Mám príliš podlhovastú a šišatú hlavu, nebudem pôsobiť žensky, nikto so mnou nebude chcieť t*tkať, budú mi chýbať copíky a účesy. Veci, ktoré sa mi celé tie roky honili hlavou a zároveň bránili v uskutočnení tohto diabolského plánu,“ napísala Alex ešte v roku 2019 k videu, na ktorom si oholila vlasy.

Neskôr mala tiež obdobie, keď prestala byť aktívna na sociálnych sieťach, a keď sa po odmlke ohlásila, fanúšikov prekvapila prirodzeným imidžom a dlhými vlasmi.

Mohlo by ťa zaujímať:

Fitko a lyžovačka zadarmo? K EMEFKA predplatnému ti teraz dáme nielen voucher do fitka, ale aj skipas


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.