Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.6.2023
sk
Žaneta
cz
Laura

Videli sme prvé slovenské časti Geissenovcov. Scénu s krádežou vymazali, rafting zrušili kvôli novej manikúre

Slovenské časti Geissenovcov niektorých pobavili, iných pobúrili.


Slovensko sa po takmer troch mesiacoch od odvysielania častí Geissenovcov v Nemecku dočkalo premiéry aj u nás. Milionársky manželský pár Robert a Carmen spolu s deťmi vlastnia niekoľko luxusných domov, áut a jachty, preto sa o svoje bohatstvo rozhodli podeliť so svetom aspoň prostredníctvom televíznej obrazovky.

Na obrazovkách TV JOJ sme dnes mohli vidieť prvé dve časti natočené na Slovensku, ktoré inicioval Richard Sulík. Ten ich pozval do našich končín na výstave EXPO 2022 v Dubaji, na ktorej ich stretol v slovenskom pavilóne.

Vlna kritiky

Po odvysielaní slovenských častí v Nemecku sa na milionársku rodinku spustila vlna kritiky. Mohol za to incident na Bratislavskom hrade, keď sa rozhodli dcéry Geissenky ukradnúť kúsok zlatého zdobenia v zrkadlovej sieni. Scénu sme mohli vidieť iba v upútavke, ktorú zverejnila televízia RTL Zwei na svojom Instagrame. Neskôr bola zo sociálnej siete vymazaná a z odvysielanej časti vystrihnutá.

TV JOJ

Navštívili slovenský parlament

Po zverejnení nemeckých častí internetom obletelo aj video z návštevy parlamentu, kde v rokovacej sále sedela mama Carmen v poslaneckej lavici. Slovenskí poslanci ostali pobúrení, no mama Carmen aj s deťmi si to náramne užívali. „V rodine by som zmenila nasledovné: nech šéfkou som ja, a nie ocko s mamkou,“ vyjadrila sa Davina.

TV JOJ
moderné technológie, problémy, vtipné ilustrácie

Mohlo by ťa zaujímať:

5 problémov, ktoré musíš denne riešiť kvôli moderným technológiám 

Rafting zrušili kvôli novým vlasom a manikúre

Richard Sulík mal pre nich na programe pripravený rafting na Divokej vode. Keď im však Sulík povedal, že môžu spadnúť do vody a byť celí mokrí, nápad si rýchlo rozmysleli. „Treba počítať s tým, že budete celí od vody, prípadne sa môže stať, že sa preklopí celý raft,“ oznámil im inštruktor. „Dnes si na to netrúfam,“ odpovedala mu mama Carmen. „Naozaj netúžim prísť o novú manikúru,“ dodáva. „Len včera som bola u kaderníčky,“ doplnila ju Shania.

Shutterstock

Slovenské časti sprevádzalo aj veľa pozitívnych scén. Na rodinku čakalo množstvo fanúšikov, niektorí sa dokonca zo stretnutia rozplakali. Rodinke síce najprv davy fanúšikov vadili, no nakoniec to zhodnotili tak, že sa vždy radi odfotia a potešia tak tých, ktorí ich obdivujú. Dcéram Geissenovým sa na Slovensko najprv nechcelo ísť, no nakoniec bolo v niektorých momentoch vidieť, že si slovenské čaro užívajú.

Ďalšie príhody Geissenovcov zo Slovenska môžeš pozerať už budúcu stredu 10. mája o 20:35, opäť v dvoch častiach za sebou.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje