Video nadšeného chlapíka s „mašinkou“ na skladanie tričiek sa stalo novým virálom

Jeho radosť je priam hmatateľná.

Zdroj: Pexels

Dospelosť. Čo to vlastne je? Ako ju správne definovať? Je to fakt, že si môžeš beztrestne kúpiť alkohol, krabičku cigariet, šoférovať svoje auto a protirečiť mame, keď ťa zase raz chce zababušiť do troch šálov a siedmich čiapok, lebo je vonku chladno? V októbri?! Nie.

Je to životná etapa, v ktorej ťa začnú tešiť triviálne maličkosti, po ktorých by ťa v puberte bolo tak tri-päť. Napríklad akcia na banány či kúpa nového hrnca. Alebo vôňa čerstvo vypraných obliečok, dobrý krém na kruhy pod očami a to, že niekto na poslednú chvíľu zruší plány. Lebo sa ti tam veľmi, ale že fakt veľmi, nechcelo trepať. No a niekedy to môže byť aj ultra super parádna mašinka na skladanie tričiek.

O tom vie svoje aj Christan Hull, ktorý sa nedávno rozhodol do tejto mašinky investovať a zatiaľ sa zdá, že je to najlepšia kúpa, akou mohol svoj život obohatiť. Bol z nej natoľko unesený, že natočil video ich spoločných radovánok, ktoré najprv zavesil na TikTok a neskôr aj zdieľal na svojom Twitteri.

Z videa srší toľké nadšenie, že si ho ľudia aj s jeho novou pomôckou do domácnosti okamžite zamilovali a natešené skladanie tričiek sa tak stalo novým internetovým virálom. O tom jasne svedčí fakt, že si doposiaľ vyslúžilo viac ako 752-tisíc srdiečok a 180-tisíc komentárov od užívateľov, ktorí by podobnú srandu privítali aj u seba doma.

Lebo skladanie tričiek je na slučku. Tým dupľom, keď pracuješ v obchode a keď k tvojej náplni práce patrí reprezentatívny vzhľad regálov. Táto primitívna činnosť by ti normálne zabrala dve stotiny sekundy, ale v priestore plnom zákazníkov s bytostnou potrebou pochytať, pohúžvať a rozhádzať všetko v rádiuse jedného kilometra od ich telesnej schránky… tam to už také primitívne nie je.

Folding Tracy Barlow GIF by Coronation Street - Find & Share on GIPHY

Takže ak si jedným z nich, môžeš dať vedeniu vašej prevádzky tip na dobrý vianočný darček. A ak nie, tak si jeden môžeš zaobstarať pre seba, proste len tak. Lebo toto je tá dospelosť. Radosť z praktických a efektívnych vecičiek, ktoré ti uľahčia život. Však?

Zdroj: Christian Hull / Twitter

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pilot prišiel o prácu po tom, ako počas letu pustil do kokpitu mladú ženu

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME