Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 1.12.2022
sk
Edmund
cz
Iva

Na internete sa stal virálnym vskutku pozoruhodný príspevok, o ktorom informoval aj portál LadBible. Fotografia na prvý pohľad zachytáva mladého muža ležiaceho na nemocničnom lôžku. Nič zvláštne, že? Teda až na to, že nejde o človeka, ale… o tortu! Schválne sa pozri bližšie a uvidíš, že mužove ruky a nohy sú rozkrájané a obsahujú čokoládovo-vanilkovú náplň.

Torta sa objavila vo videoklipe

Túto tortovú sochu vytvoril cukrár Ben Cullen, známy aj pod prezývkou The Bake King, a odviedol naozaj famóznu prácu. Jeho dielo vyzerá maximálne realisticky a pri zbežnom pohľade by si asi nikto neuvedomil, že sa pozerá na sladkú pochúťku.

Ben napísal, že túto nezvyčajnú sochu vytvoril pri príležitosti nakrúcania hudobného klipu Feel Away od speváka Slowthai. Práve jeho Ben Cullen v hudobnom videu zmenil na koláč. Ruky a nohy sú vyrobené z vanilkovej torty, čokoládovej polevy ganache a cukrovej pasty,“ dodal.

Hoci videoklip vyšiel už počas minulého leta, na internete sa mu dostalo pozornosti až v posledných dňoch. Mnohým Benova práca pripadá ohromná a zároveň vďaka svojmu realizmu mierne znepokojivá. Predstavte si, že prechádzate okolo pekárne a tam zahliadnete siluetu muža, ktorý pečie niečo takéto,“ napísal jeden fanúšik. „Je to fantastické, ale desivé,“ dodal ďalší. 

Ďalšie realistické torty z Benovej dielne

Ben Cullen na svojom instagramovom účte zverejnil aj veľké množstvo ďalších parádnych tort, napríklad v tvare ľudského srdca, banánov čo joysticku od PlayStation.


Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť