Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 14.7.2024
sk
Kamil
, Lara
cz
Karolína
, Karolina, Karla

Vieme, kedy sa vráti Petra Vlhová na svah. Takto vyzerá jej rehabilitácia

Je to skôr, ako sme čakali.


V úvode roka sa odohralo v slovenskom športe nešťastie Petra Vlhová skončila v nemocnici po tom, ako sa jej stala na lyžiach hrozivá nehoda, pri ktorej si poranila koleno. Športovkyňa povedala, že bude robiť všetko preto, aby sa opäť postavila na lyže. Nikto nečakal, že to príde až tak skoro. Vieme, kedy sa Petra Vlhová vráti na svah. V novom príspevku na Instagrame sa hovorí o návrate už v lete.

Na instagramovom účte svetového lyžiarskeho pohára Audi FIS Ski World Cup, ktorého sa zúčastňujú svetové elity, sa objavil príspevok s Petrou Vlhovou. V ňom môžeme vidieť priebeh jej rehabilitačného procesu. Na lyžiach ju uvidíme už čoskoro. „Rehabilitácia prebieha dobre a Petra Vlhová je pripravená vrátiť sa na sneh do konca augusta,“ stojí v popise príspevku.

Ako môžeme vidieť v samotnom videu, Petra naozaj maká ostošesť a svoj návrat do športového sveta myslí viac než vážne. Už koncom leta by sme ju mali vidieť stáť opäť na lyžiach v plnom nasadení.

WHO varuje pred potravinami

Mohlo by ťa zaujímať:

Slováci, dávajte si veľký pozor. WHO varuje pred týmito potravinami, sú veľmi nezdravé

V komentároch pod príspevkom je plno povzbudivých slov, fanúšikovia jej držia palce. „Si skvelá inšpirácia, Petra! Vzdať sa nikdy nebola možnosť. Neviem sa dočkať, kedy ťa opäť uvidíme na svahu,“ píše fanúšička Lenka. Podporné slová lyžiarke zanechala aj fitnesska Zora Czoborová, „Peťka, ideeeeš, NO LIMITS… veď VIEŠ… len TY a tvoja HLAVA,“ odkázala Petre.

Petre Vlhovej držíme palce aj my a veríme, že jej návrat na svah bude naozaj veľkolepý.


Tagy:

Viliam Šuška
Fanúšik popkultúry, predovšetkým kinematografie. Sledujem aktuálne dianie, avšak občas odo mňa nájdeš aj nejaký zaujímavý technologický či herný článok, prípadne zaujímavosti.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.