Pondelok 15.8.2022
sk
Marcela
cz
Hana
, Hanka, Hannah

Vieš, aké je najlepšie pivo na svete? Tento chlapík sa to snaží zistiť

Milovníci piva by mali zbystriť pozornosť.


Ľudia milujú rôzne veci. Autá, drahé šperky alebo vyvaľovanie sa pri mori. Nájdu sa však aj takí, ktorým stačí večer jedno chladené a nič viac im ku šťastiu nechýba. Ak si milovník alebo milovníčka piva, instagramový profil Simply Pints je pre teba ako stvorený. Chlapík menom Jono Yates na ňom hľadá ten najlepší „pollitrák.“

Hoci je Angličan, často cestuje po svete. Na dovolenke nehľadá najbližšiu pláž, ale bar, kde by objavil novú chuť piva, ktoré ešte nevyskúšal. Jono okrem horkého nápoja obľubuje aj karaoke bary, kde si popri popíjaní rád zaspieva. Navyše sa nedávno zasnúbil a jeho polovičke zrejme tento koníček vôbec nevadí.

Naše pivo ešte vyskúšať nestihol, navštívil však našich susedov. Na poľskej strane Tatier si vychutnal Žywiec a ako sa priznal, pivo bolo jeho hlavným cieľom cesty. Jonove kroky naposledy viedli do Španielska a Turecka, kde sa tak, ako to má rád, oddával pivným radovánkam.

Jono je známa postavička

Jono Yates sa na internete stal známym ešte skôr, ako začal natáčať svoje popíjanie pivka. Takmer desať rokov so svojimi kamošmi tvoril anglickú rockovú kapelu Blitz Kids, s ktorou sa mu podarilo precestovať kus sveta. Okúsili príchuť veľkých festivalov a Jono v tom čase aj chuť tamojších pivečiek.

Istý čas pracoval pre LADbible, až kým sa nevydal cestou instagramového infuencera. Všetko začalo profilom OnlyScrans, kde sa môžeš pokochať dobrým jedlom. Neskôr sa začal venovať aj cestovaniu a ako fanúšik futbalu aj športovým memečkam. Tak sa zrodil aj jeho nápad s hľadaním najlepšieho čapáka. A trafil sa do chute naozaj veľa ľuďom, pretože počet sledovateľov sa nezvratne blíži k prvej stotisícke.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť