Vifonka s príchuťou čipsov? Pre jedného sen, pre druhého už realita

Najväčší crossover v histórii jedla?

Môžeš to volať vifonka, ramen alebo instantná cestovinová polievka, jedno ale nezmeníš – tvorí základ jedálnička každého správneho internátneho obyvateľa!

Vifonky nemajú dobrú povesť a sú považované za lacnú a nekvalitnú „núdzovú potravinu“. Nemusí to ale byť vždy tak a ako pri mnohých rôznych výrobkoch, aj tu nájdeme všakovaké kúsky. Instantné cestoviny sa môžu výrazne líšiť vo svojej cene, kvalite a dostupných príchutiach. Aj s jednoduchou potravinou sa toho dá veľa vymyslieť.

Niekto v Japonsku si položil otázku: čo ak by sme skombinovali vifonku s tak isto obľúbenými čipsami? Výsledkom je, že na policiach japonských obchodov sa objavili instantné rameny s príchuťou čipsov. Nie nadarmo je krajina vychádzajúceho slnka považovaná za jeden z najvyspelejších štátov sveta!

To ale nie je všetko! Výmena medzi japonskou firmou Super Cup a americkou spoločnosťou Pringles išla obomi smermi a okrem ramenu s príchuťou čipsov prišli na svet aj čipsy s príchuťou ramenu! Žiaľ, opäť ide o výrobok, ktorý nie je až také ľahké zohnať v Európe. Ešteže máme na Slovensku obchody so zahraničnými pochúťkami ako The Candy Store, ktoré sú pre nás nádejou, že túto novinku raz ochutnáme.

Vifonky sa na Slovensku jedia vo veľkom, ale človek má pocit, že v supermarketoch vidí dookola sa opakujúce tie isté príchute. Nedalo by sa s tým niečo robiť? Dať do toho niečo z miestnych tradícií? Ako by chutila vifonka s príchuťou halušiek alebo vifonka s príchuťou slivovice? Ostáva nám dúfať, že aj na Slovensku sa nájdu odvážlivci, ktorí si trúfnu naše slížové zážitky posunúť na novú úroveň.

Zdroj: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ak máš týchto 9 vlastností, tak podľa vedcov patríš medzi vysoko inteligentných ľudí

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME