Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Viki sa obula do farmárov. Vraj ju poriadne zdeptali, Luciu prirovnala k plesni

Na Farmu by sa už vrátiť nechcela, toto je hlavný dôvod.


Po náročnom dueli, ktorého súčasťou bolo vyše hodinové preťahovanie lanom, minulý týždeň zo šou Farma 15 vypadla svojrázna Viki. V tom čase nikto netušil, ako sa situácia na statku skomplikuje. Hoci k ďalšiemu duelu ešte dôjsť nestihlo, za uplynulý týždeň súťaž opustil aj 42-ročný Adam. Ten „dobrovoľne“ odstúpil.

Adam výmenou za lístok do semifinále ukrojil z výherného konta 10-tisíc eur, čo mu jeho spoluhráči dali patrične vyžrať. Po tom, čo na jeho účet utrúsili výdatné množstvo kritiky, ho úplne izolovali a zúbožený farmár si radšej pobalil veci a odišiel domov. Zlatý lístok sa mu vrátiť nepodarilo, napokon teda putoval Mirke.

Viki sa mohla vrátiť, no nestalo sa

Farmári síce stratili 10-tisíc eur, Alica im však ponúkla možnosť, ako aspoň časť z tejto sumy zachrániť. Postavila ich pred ďalšiu dilemu – buď sa na Farmu vráti Viki a oni dostanú 7-tisíc eur, alebo v tomto týždni nikto nevypadne, no nedostanú ani cent. Napriek tomu, ako ich ľahšie výherné konto spočiatku hnevalo, si vybrali druhú možnosť.

S návratom Viki nesúhlasil nikto. Niektorým nesadla po ľudskej stránke, iní ju považovali za príliš silnú súperku, ktorá by im tesne pred finále mohla poriadne zavariť. Mnohým divákom prišlo toto rozhodnutie pokrytecké a chceli vedieť, čo si o veci myslí samotná Viki. Tá sa k situácii vyjadrila na svojich sociálnych sieťach.

Mohlo by ťa zaujímať:

Šikana v šou Farma? Fanúšikovia spisujú petíciu, takto sa vyjadril dotknutý Adam

Zastáva sa Adama, Luciu prirovnala k plesni

Viki sa nazdáva, že ak by ju minulý týždeň Niki nevyradila, k Adamovmu odchodu vôbec nemuselo dôjsť. Údajne by jej vôbec nevadilo, keby si lístok kúpil – veď ide o hru. „Každý by to spravil. A nech si tvrdia, čo chcú, že nie,“ povedala vypadnutá farmárka. To, že lístok, ktorý bol predmetom toľkých sporov, nakoniec skončil u Mirky, považuje za „čistú komédiu“.

I keď nepriamo, negatívne sa vyjadrila aj na margo temperamentnej a výrečnej Lucie. „Aká je podľa teba naozaj?“ spýtal sa jej niekto na Instagrame, na čo odpovedala obrázkom dvoch jahôd. Jedna bola plesnivá, druhá krásna, no keďže sa dotýkali, aj zdravá jahoda začínala pomaly hniť. „Stačí tento obrázok?“ položila v závere rečnícku otázku.

Na Farmu by sa nevrátila

Možnosť vrátiť sa na Farmu jej účastníci vyfúkli spred nosa, no Viki nebanuje. Prezradila, že do aktuálnej zostavy sa vrátiť netúži, za čo do veľkej miery môžu aj jej nepríjemné spomienky na posledný duel. „Zdeptalo ma, ako farmári kričali, nech ma rozj*be a videla som, že ma tam nechcú. Keď som videla tie tváre, v mojom vnútri som si priala ísť domov a nechcela som tam s nimi tráviť už ani hodinu,“ vysvetlila.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.