Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 19.7.2024
sk
Dušana
, Šarlota
cz
Čeněk

Viktor Vincze takto prekvapil. Pozri sa, aká vec sa mu prihodila v posledných dňoch

Moderátor hovorí o splnenom sne.


Moderátor Viktor Vincze aj spolu s ďalšími kolegami zažíva aktuálne v práci turbulentné obdobie. Ale aj v ťažkých časoch sa zvykne udiať niečo pekné.

Viktorovi sa jedna príjemná vec udiala v posledných dňoch, on sám hovorí o splnenom sne. Popri práci moderátora si užíva aj pilotovanie lietadla. Viktor má za sebou prvý let v Boeingu s dovolenkármi na palube. O zážitok sa podelil s fanúšikmi na sociálnej sieti.

„Uprostred komplikovaných dní sa mi dejú aj krásne veci. Ako pilot Boeingu 737 som uplynulý víkend odviezol svojich prvých pasažierov – dovolenkárov do Grécka. Ďakujem mega ľudskému kapitánovi Robertovi Halmešovi a všetkým v @airexploreairlines, ktorí mi toto všetko umožňujú zažívať aj popri televíznej práci,“ napísal Viktor pod fotku, kde stojí v pracovnej uniforme pred lietadlom.

„Na vylúčenie prípadných konšpirácií – za týmto dňom som išiel roky bez ohľadu na aktuálnu situáciu. Nechystal som si ho ako zadné dvierka, je to splnený sen,“ dodal moderátor TV Markíza.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.