Vin Diesel sa v novej komiksovke stáva vraždiacim strojom. Bloodshot dorazí do kín už čoskoro

Bloodshot si v kinách užijeme od 12. marca.

Zdroj: Itafilm

Máš chuť na nejakú adrenalínovú komiksovku? V tom prípade ťa iste poteší, že do slovenských kín smeruje kvalitne vyzerajúci akčňák Bloodshot. Ten vznikol podľa rovnomenného komiksu Kevina VanHooka, Dona Perlina a Boba Laytona.

Hlavnou postavou príbehu je vojak Ray Garrison, ktorého síce zabije tajomný nájomný vrah, ale korporácia RST ho opäť oživí. A nielen to. Vďaka špičkovej nanotechnológii získa Ray nadľudskú silu a schopnosť uzdravovania.

Stáva sa Bloodshotom, nezastaviteľným vraždiacim strojom. Problémom však je, že RST má Raya úplne pod kontrolou, a platí to aj pre jeho myseľ a spomienky. Ray sa však rozhodne zistiť pravdu o svojej minulosti. Ale daň za to môže byť poriadne krvavá.

V hlavnej úlohe uvidíme Vina Diesela, ktorého doplnia Eiza Gonzáles, Sam Heighan, Guy Pearce, Toby Kebbell, Michael Sheen či Lamorne Morris. Snímku režíruje debutant David S. F. Wilson a štúdio okolo nej plánuje vytvoriť celé nové filmové univerzum. Aby sa tieto plány mohli naplniť, musí Bloodshot finančne bodovať. A ideálne aj kriticky.

Film sme zatiaľ nevideli, ale pokiaľ môžeme súdiť podľa trailerov, zdá sa, že by nás v kinách mohla čakať slušná akčná zábava. Prítomnosť debutanta na režisérskej stoličke môže síce v niekom vzbudiť pochybnosti, ale zatiaľ sa nezdá, že by David Wilson sklamal. Vin Diesel má zase celkom slušnú star power, takže sa dá očakávať, že do kina pritiahne nezanedbateľné množstvo divákov.

Dobrou správou je, že na scenári pracoval aj talentovaný Eric Heisserer. Ten má okrem iného na konte oscarovú nomináciu za scenár pre sci-fi drámu Prvý kontakt. Zdá sa teda, že producenti látku zverili do schopných rúk. Sme zvedaví, ako sa Bloodshotovi bude dariť a v kine určite nebudeme chýbať. Slovenská premiéra sa uskutoční už 12. marca 2020.

Itafilm

Zdroj: Itafilm

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Strašidlo v skrini či pod posteľou. 5 hrozivých príšer, ktorých sa bojíš aj ako dospelý

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME