Sobota 23.10.2021
sk
Alojzia
cz
Teodor
, Theodor

Nemožno pochybovať o tom, že medzi rodičmi a deťmi je vždy nekonečná láska aj napriek tomu, že to tak niekedy nemusí vyzerať. Deti sa svojim rodičom snažia veľakrát prejaviť svoju lásku rôznymi gestami, medzi ktorými sú často aj ich vtipné kresby.

Zväčša sú rodičia zvečnení na obrázkoch svojich detí dosť rozdielne oproti realite. Deti ich nakreslia so všetkými nedostatkami, ktoré majú, no aj napriek tomu to myslia v dobrom. Dôkazom toho, ako má vyzerať rodičovská láska, je skvelá fotka tejto mamky, ktorá ju zverejnila na reddite.

Portrét od dcérky nad zlato

Hrdá mamka vyhrabala zarámovaný portrét, ktorý jej pred desiatimi rokmi nakreslila jej dcérka Mia. Samozrejme, že svoju maminu nakreslila podľa svojho kresliaceho talentu a podľa toho, ako ju sama vnímala. Ako to u detí býva zvykom, tak svoju úprimnosť pretavujú naozaj do všetkého.

Preto Mia svoju maminu nakreslila so širokánskym úsmevom, nepatrne rozmazaným rúžom okolo celých úst, s výraznými mihalnicami aj obočím a nezabudla ani na tmavé kruhy pod očami.

Markus Spiske, Unsplash

Niektoré mamičky by možno zamrzelo, že ich deti vnímajú takto a nie sú na obrázku zobrazené ako princezné. Táto mamka je však skvelým príkladom toho, ako vyzerá bezprostredná láska k svojim deťom. Obrázok si dala zarámovať, a teraz ho po desiatich rokoch vytiahla s tým, že sa zamyslela, či sa odvtedy nejak zmenila. S obrázkom zapózovala, aby ľudia mohli porovnať rozdiel.

Mamička sa za desať rokov absolútne nezmenila

Mamke šikovnej Mie rozhodne nechýba zmysel pre humor, lebo pri svojom portréte zapózovala naozaj originálne. Vytvorila si totiž presne takú vizáž, akú mala na svojom portréte.

Namaľovala si rúž okolo celých úst, urobila si výrazné mihalnice, nakreslila obočie presne ako na obrázku a nezabudla ani na výrazné hnedé kruhy pod očami. Nemožno nájsť rozdiel. Táto mamička jednoducho nestarne!

My kid did this portrait of me over 10 years ago. I still look the same, IMO. from r/funny

Keď svoju fotografiu ukázala dcére, jej reakcia pozostávala len z pretočenia očí. Následne si však spravila screenshot z Redditu, kde mamka fotku uverejnila, aby sa mohla pochváliť kamarátom. Svoj humor nezaprela ani v komentároch pod fotkou. Keď jej niekto napísal, že jej vypadla za tých desať rokov jedna mihalnica, odpovedala na to, že áno, kedysi mala dokonca aj tri rady zubov.

Zdroj: reddit.com


Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť