Virálne video baví internet: Toto šteňa so svojským úsmevom vás zaručene dostane

Malý chlpáč ukazuje svoj chrup vo veľkom.

Zdroj: Humane Society of Northwest Louisiana / facebook.com

Usmievavé šteňa žijúce v útulku ukazuje zúbky každému okoloidúcemu, možno v nádeji, že si ho niekto adoptuje. Svojimi srdečnými úsmevmi akoby hovorilo: „Ahoj, som rozkošný, adoptuj ma.“ Video malého čierneho labradora z útulku v Louisiane sa stalo ihneď po zverejnení na sociálnej sieti virálnym. Informuje o tom aj portál Unilad.

Gepostet von Humane Society of Northwest Louisiana am Samstag, 22. Februar 2020

Mal ten najkrajší úsmev

Čierny labrador menom Berreaux sa od ostatných zverencov líši pre psa pomerne netypickým znakom, a tým je široký úsmev. Hovorí sa o ňom, že takto robí radosť všetkým navôkol, ako pracovníkom útulku, tak aj jeho návštevníkom.

Keď Courtney Wingate zbadala tri rozkošné šteniatka v miestnom záchrannom stredisku pre zvieratá, vedela, že ich tam nemôže nechať. Stopercentne si tým bola istá obzvlášť vtedy, keď na ňu Berreaux vybalil svoj oslnivý úsmev.

Vyjadrila sa, že to bol ten najkrajší úsmev, aký kedy videla. Courtney robí riaditeľku v Humane Society of Northwest Louisiana (psí útulok v USA), kde malý psík momentálne žije.

Meno podľa futbalového trénera

Vtedy mal približne osem týždňov a na pokyn Courtney ho do útulku priviezla dobrovoľníčka Sarrah Walton. Vzali ho aj spolu s dvomi ďalšími psíkmi, podľa všetkého jeho súrodencami, ktorí sa volajú Joe a O.

Traja chlpáči boli pomenovaní na počesť trénera futbalového mužstva Louisianskej štátnej univerzity, ktorého je Sarrah veľkou fanúšičkou. Tá si okrem iného všimla, že Berraux naschvál ukazuje zúbky návštevníkom, aby ich tým zaujal.

Gepostet von Humane Society of Northwest Louisiana am Samstag, 22. Februar 2020

Virálne video

Sympatický chlpáč mal u nich trošku ťažšie začiatky, keďže hneď po privezení do útulku ochorel, ale pracovníci ho okamžite umiestnili do zvieracej nemocnice a tam sa uzdravil. Psík rád ukazuje svoj úsmev a zúbky a rovnako má v obľube i pózovanie. Útulok zdieľal video s malým „vyškerencom“ na oficiálnej facebookovej stránke a to získalo za krátku dobu 194 000 vzhliadnutí.

Napriek popularite psík ešte nemá svojho majiteľa. Ešte stále čaká na niekoho, kto mu poskytne domov. Snáď sa mu to podarí už čoskoro a svojím oslnivým úsmevom očarí niekoho, kto mu bude schopný dať lásku a starostlivosť, akú si každý psík zaslúži.

Zdroj: Unilad

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Čo chce každá mama na Deň matiek? Táto žena to prezradila vo svojom príspevku

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME