Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Usmievavé šteňa žijúce v útulku ukazuje zúbky každému okoloidúcemu, možno v nádeji, že si ho niekto adoptuje. Svojimi srdečnými úsmevmi akoby hovorilo: „Ahoj, som rozkošný, adoptuj ma.“ Video malého čierneho labradora z útulku v Louisiane sa stalo ihneď po zverejnení na sociálnej sieti virálnym. Informuje o tom aj portál Unilad.

Gepostet von Humane Society of Northwest Louisiana am Samstag, 22. Februar 2020

Mal ten najkrajší úsmev

Čierny labrador menom Berreaux sa od ostatných zverencov líši pre psa pomerne netypickým znakom, a tým je široký úsmev. Hovorí sa o ňom, že takto robí radosť všetkým navôkol, ako pracovníkom útulku, tak aj jeho návštevníkom.

Keď Courtney Wingate zbadala tri rozkošné šteniatka v miestnom záchrannom stredisku pre zvieratá, vedela, že ich tam nemôže nechať. Stopercentne si tým bola istá obzvlášť vtedy, keď na ňu Berreaux vybalil svoj oslnivý úsmev.

Vyjadrila sa, že to bol ten najkrajší úsmev, aký kedy videla. Courtney robí riaditeľku v Humane Society of Northwest Louisiana (psí útulok v USA), kde malý psík momentálne žije.

Meno podľa futbalového trénera

Vtedy mal približne osem týždňov a na pokyn Courtney ho do útulku priviezla dobrovoľníčka Sarrah Walton. Vzali ho aj spolu s dvomi ďalšími psíkmi, podľa všetkého jeho súrodencami, ktorí sa volajú Joe a O.

Traja chlpáči boli pomenovaní na počesť trénera futbalového mužstva Louisianskej štátnej univerzity, ktorého je Sarrah veľkou fanúšičkou. Tá si okrem iného všimla, že Berraux naschvál ukazuje zúbky návštevníkom, aby ich tým zaujal.

Gepostet von Humane Society of Northwest Louisiana am Samstag, 22. Februar 2020

Virálne video

Sympatický chlpáč mal u nich trošku ťažšie začiatky, keďže hneď po privezení do útulku ochorel, ale pracovníci ho okamžite umiestnili do zvieracej nemocnice a tam sa uzdravil. Psík rád ukazuje svoj úsmev a zúbky a rovnako má v obľube i pózovanie. Útulok zdieľal video s malým „vyškerencom“ na oficiálnej facebookovej stránke a to získalo za krátku dobu 194 000 vzhliadnutí.

Napriek popularite psík ešte nemá svojho majiteľa. Ešte stále čaká na niekoho, kto mu poskytne domov. Snáď sa mu to podarí už čoskoro a svojím oslnivým úsmevom očarí niekoho, kto mu bude schopný dať lásku a starostlivosť, akú si každý psík zaslúži.

Zdroj: Unilad


Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť