Video tancujúceho mladíka sa stalo virálnym kvôli čudesnej aktivite v pozadí

Objav, ktorý ťa nepoteší, keď si sám doma.

Zdroj: TikTok @reubix_cube

Tanečné videá v aplikácii TikTok momentálne zažívajú svoju veľkú slávu. Ľudia sa tam učia nové choreografie alebo zdieľajú tie svoje, prípadne vytvárajú rôzne zábavné videá ako na každej inej sociálnej sieti založenej na video obsahu.

Takéto tanečné video zdieľal na svojom TikToku aj používateľ @reubix_cube, ktorého video sa stalo zakrátko virálne. Nebolo to však kvôli jeho tancu, ako by si možno mnohí mysleli.

Netušil, že sa jeho video stane virálnym

Ako jeden z mnohých, @reubix_cube zdieľal svoje tanečné video, na ktorom nebolo nič extra výnimočné v porovnaní s ostatnými videami na sociálnej sieti. Tancoval na pesničku, populárnu medzi ostatnými užívateľmi, “Doja Cat – Say So“.

Na videu by možno nebolo nič výnimočné a ani by sa pravdepodobne nezaradilo medzi virálne videá, ak by si na ňom nevšimli ostatní užívatelia niečo zvláštne.

@reubix_cubelmao i’m home alone so i learned a tiktok dance. lov u doja but what has my life come to? ##musiclives ##positivevibes ##sayso ##qurantine ##boredathome♬ Say So – Doja Cat

V pozadí na schodoch sa počas jeho tanca objaví niečo, čo vyzerá na prvý pohľad ako domáce zvieratko, prípadne malé dieťa. Mladík však upozornil na to, že je sám doma, čo vytvorilo priestor na otázky. Akonáhle mu ľudia začali písať, že sa v pozadí, počas toho ako tancoval, udialo niečo podivné, vytvoril ďalšie video, v ktorom reagoval na situáciu.

@reubix_cubereuploading bc tiktok just deleted the video. please don’t report i need answers!! you can’t see it in this video but check the original ##paranormal♬ Say So – Doja Cat

Niektorí mladíka v komentároch upodozrievali, že to celé narafičil, keďže k tanečnému videu údajne naschvál napísal, že je sám doma. Následne nato zverejnil ďalšie video, v ktorom vysvetlil, že do videa nezasahoval a nemá žiadne domáce zviera. Tiež dodal, že ak by bol na schodoch človek, o prítomnosti ktorého nevedel, určite by ho počul, keďže schody sú hlučné.

@reubix_cubeanswering some questions. i’ll be answering some more questions over the next few days. i will only be answering questions from dms on insta.♬ original sound – reubix_cube

Jeho tanečné video má v tomto momente 2 milióny zhliadnutí, nasledujúce, v ktorom opisuje zvláštny paranormálny jav, má o 5 miliónov viac. Mladík tvrdí, že si z toho nič nevymyslel, a takéto veci sa v tom dome dejú podľa jeho slov už dlho. Kde je naozaj pravda, zatiaľ nik nevie, každopádne toto video určite vydesilo mnohých ľudí.

Black And White Horror GIF - Find & Share on GIPHY

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
15
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
11
Haha
Woow Woow
38
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
AKTUÁLNE: Na Slovensku pribudlo 12 nakazených. Choroba si vyžiadala ďalší život


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME