Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.12.2022
sk
Bibiána
, Viviána
cz
Blanka

Tanečné videá v aplikácii TikTok momentálne zažívajú svoju veľkú slávu. Ľudia sa tam učia nové choreografie alebo zdieľajú tie svoje, prípadne vytvárajú rôzne zábavné videá ako na každej inej sociálnej sieti založenej na video obsahu.

Takéto tanečné video zdieľal na svojom TikToku aj používateľ @reubix_cube, ktorého video sa stalo zakrátko virálne. Nebolo to však kvôli jeho tancu, ako by si možno mnohí mysleli.

Netušil, že sa jeho video stane virálnym

Ako jeden z mnohých, @reubix_cube zdieľal svoje tanečné video, na ktorom nebolo nič extra výnimočné v porovnaní s ostatnými videami na sociálnej sieti. Tancoval na pesničku, populárnu medzi ostatnými užívateľmi, “Doja Cat – Say So“.

Na videu by možno nebolo nič výnimočné a ani by sa pravdepodobne nezaradilo medzi virálne videá, ak by si na ňom nevšimli ostatní užívatelia niečo zvláštne.

@reubix_cubelmao i’m home alone so i learned a tiktok dance. lov u doja but what has my life come to? ##musiclives ##positivevibes ##sayso ##qurantine ##boredathome♬ Say So – Doja Cat

V pozadí na schodoch sa počas jeho tanca objaví niečo, čo vyzerá na prvý pohľad ako domáce zvieratko, prípadne malé dieťa. Mladík však upozornil na to, že je sám doma, čo vytvorilo priestor na otázky. Akonáhle mu ľudia začali písať, že sa v pozadí, počas toho ako tancoval, udialo niečo podivné, vytvoril ďalšie video, v ktorom reagoval na situáciu.

@reubix_cubereuploading bc tiktok just deleted the video. please don’t report i need answers!! you can’t see it in this video but check the original ##paranormal♬ Say So – Doja Cat

Niektorí mladíka v komentároch upodozrievali, že to celé narafičil, keďže k tanečnému videu údajne naschvál napísal, že je sám doma. Následne nato zverejnil ďalšie video, v ktorom vysvetlil, že do videa nezasahoval a nemá žiadne domáce zviera. Tiež dodal, že ak by bol na schodoch človek, o prítomnosti ktorého nevedel, určite by ho počul, keďže schody sú hlučné.

@reubix_cubeanswering some questions. i’ll be answering some more questions over the next few days. i will only be answering questions from dms on insta.♬ original sound – reubix_cube

Jeho tanečné video má v tomto momente 2 milióny zhliadnutí, nasledujúce, v ktorom opisuje zvláštny paranormálny jav, má o 5 miliónov viac. Mladík tvrdí, že si z toho nič nevymyslel, a takéto veci sa v tom dome dejú podľa jeho slov už dlho. Kde je naozaj pravda, zatiaľ nik nevie, každopádne toto video určite vydesilo mnohých ľudí.

Black And White Horror GIF - Find & Share on GIPHY


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť