Pondelok 26.9.2022
sk
Edita
cz
Andrea
, Ondřejka

Virálne video z vodného parku ukazuje šialenú bombu do bazéna, ktorá musela riadne bolieť

Takáto delovka zanechá stopy!


Veľkým virálnym hitom sa stalo video, zachytávajúce muža, ktorý sa skĺzne do bazéna veľmi smelým spôsobom a hladinu vody pri dopade rozvíri ako ťažká delová guľa. Zábery vznikli vo francúzskom vodnom parku Frenzy Palace.

Odvážny skok

Dotyčný odvážlivec a autor nie veľmi elegantného pristátia je na sociálnych sieťach známy ako La Mascotte 94. Videá z jeho divokého kúsku získali desiatky miliónov zhliadnutí v priebehu pár dní. Internetové davy sú teda rovnako nadšené ako ľudia, ktorí stáli priamo na mieste.

Tvrdé pristátie

Pristátie, o aké sa Mascotte postaral, samozrejme zanechalo svoje následky. Ak si si teda pri pohľade na video hovoril „Au, to muselo bolieť!“, tvoje pocity boli na mieste. Francúz sa podelil o video, ktoré zachytáva jeho telo po divokej jazde.

Na jednej strane to môže pôsobiť skutočne hrozivo, na strane druhej ide len o modriny a povrchové zranenia, ktoré sa zrejme veľmi rýchlo zahoja. Veľkého chlapa také drobnosti neskolia a za internetovú slávu mu to určite stálo!

Vodný park Frenzy Palace sa podľa LadBible vyjadril, že extrémny skok nebol súčasťou bežnej návštevy obyčajného zákazníka, ale súťažné vystúpenie o najlepší trik v podaní niekoho, kto s plným vedomím išiel do relatívne nebezpečnej akcie a podpísal predtým písomné potvrdenie, že si uvedomuje možné riziká.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť