Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.12.2023
sk
Oldrich
cz
Svatoslav
, Světoslav

Virálne video z vodného parku ukazuje šialenú bombu do bazéna, ktorá musela riadne bolieť

Takáto delovka zanechá stopy!


Veľkým virálnym hitom sa stalo video, zachytávajúce muža, ktorý sa skĺzne do bazéna veľmi smelým spôsobom a hladinu vody pri dopade rozvíri ako ťažká delová guľa. Zábery vznikli vo francúzskom vodnom parku Frenzy Palace.

Odvážny skok

Dotyčný odvážlivec a autor nie veľmi elegantného pristátia je na sociálnych sieťach známy ako La Mascotte 94. Videá z jeho divokého kúsku získali desiatky miliónov zhliadnutí v priebehu pár dní. Internetové davy sú teda rovnako nadšené ako ľudia, ktorí stáli priamo na mieste.

Tvrdé pristátie

Pristátie, o aké sa Mascotte postaral, samozrejme zanechalo svoje následky. Ak si si teda pri pohľade na video hovoril „Au, to muselo bolieť!“, tvoje pocity boli na mieste. Francúz sa podelil o video, ktoré zachytáva jeho telo po divokej jazde.

Na jednej strane to môže pôsobiť skutočne hrozivo, na strane druhej ide len o modriny a povrchové zranenia, ktoré sa zrejme veľmi rýchlo zahoja. Veľkého chlapa také drobnosti neskolia a za internetovú slávu mu to určite stálo!

Vodný park Frenzy Palace sa podľa LadBible vyjadril, že extrémny skok nebol súčasťou bežnej návštevy obyčajného zákazníka, ale súťažné vystúpenie o najlepší trik v podaní niekoho, kto s plným vedomím išiel do relatívne nebezpečnej akcie a podpísal predtým písomné potvrdenie, že si uvedomuje možné riziká.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.