Virálny projekt s domácimi dekoráciami spôsobuje milovníkom kníh úzkosti

Video, ktoré rozdelilo ľudí na dva tábory.

Zdroj: Shutterstock.com

Na internete sa nedávno objavil video návod, ako si vyrobiť domácu dekoráciu. Stretol sa s dvoma rôznymi reakciami – buď z neho boli ľudia nadšení, alebo práve naopak, video im spôsobovalo nepríjemné pocity. Ako môže niečo také ako návod v štýle urob si sám spôsobiť toľko rozruchu? Virálny návod totiž spočíval v tom, že ste takpovediac museli pre dekoráciu obetovať knihy. 

Virálny projekt, ktorý ľudí nadchol aj pobúril

Video s návodom na jednoduchú domácu dekoráciu sa objavilo na obľúbenej sociálnej sieti TikTok. Vidíme na ňom, ako nejaká slečna premaľuje obálku knihy, neskôr na zaschnutý náter nanesie lepidlo, za čím nasleduje prestrih, kde vidíme, ako sa z kníh stali dekorácie s názvami Chanel, Dior a Louis Vuitton.

Akonáhle sa začalo video šíriť, milovníci kníh to nemohli nechať len tak a video sa postupne objavilo aj na Twitteri. Viacerí ľudia, ktorí knihy milujú, sa nezdržali a video zdieľali s rôznymi komentármi typu: „Objavil som tento horor na TikToku a musím ho zdieľať, lebo kúsok zo mňa počas pozerania tohto videa zomrelo.“ Tweet mal 7,7 miliónov zobrazení, viac ako 3 tisíc komentárov a okolo 33 tisíc zdieľaní. 

Každý milovník kníh pri tomto videu doslova trpí. Istá Brittany sa pod videom vyjadrila, že ako knihovníčka považuje video za hrozné. Ako pre autora knihy, knihu samotnú, tak obzvlášť aj pre ilustrátora je kniha skrátka zničená. Prečo človek, ktorý sa rozhodol takýto kreatívny projekt urobiť, použil knihu a nie radšej kartónovú krabicu?

Taktiež niekto trefne postrehol, prečo to niekto robí, keď si môže kúpiť naozajstné knihy o móde a môže si ich postaviť na konferenčný stolík. Mnoho ľudí tento projekt odsúdilo a doslova sa ich dotklo, ako slečna s knihami zaobchádzala.

Našli sa však aj ľudia, ktorým toto zaobchádzanie s knihami neprekážalo a vyjadrili sa, že knihy neslúžia iba na čítanie a ľudia si s nimi môžu robiť, čo chcú, akonáhle si ich zakúpia. Niekto dokonca poznamenal, že dekorácie sú roztomilé. Do ktorej skupiny ľudí sa zaradíš ty?

Reagujte!
Grr Grr
25
Grr
Fuuj Fuuj
29
Fuuj
Fňuk Fňuk
13
Fňuk
Jeej Jeej
6
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vo veku 49 rokov zomrel Grant Imahara, známy z Ničiteľov mýtov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME