Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil

Víťaz Česko Slovensko má talent je známy. Výhru 40-tisíc eur si vybojovalo toto vystúpenie

Jedenásty ročník súťaže opäť priniesol neuveriteľné výkony.


Je to tu! Víťaz šou Česko Slovensko má talent je známy! Vo veľkom finále jedenásteho ročníka súťaže sa nám predstavilo osem vystúpení. Ktorému z nich sa podarilo získať najviac diváckych sympatií?

Počas špeciálneho večera sa okrem súťažiacich predviedli aj hudobní hostia Rytmus a Jan Bendig. Kto sa stal víťazom, ktorý si odniesol 40-tisíc eur?

Anna Slížová

Víťazkou súťaže sa stala operná speváčka. Anna pôsobila po prvom príchode pred porotu veľmi rozpačito. Ako sa neskôr ukázalo, jej nezvyčajný prejav súvisí s poruchou pozornosti a hyperaktivitou. Z Anninho spevu porote padla sánka a Ego ju poslal priamo do finále. Svoj skvelý výkon zopakovala, dalo by sa povedať, že aj prekonala.

TV JOJ

Silná zostava

Finále jedenásteho ročníka šou Česko Slovensko má talent bolo opäť nabité rozmanitými talentmi. V zostave výnimočných ľudí boli sily veľmi vyrovnané a zvíťaziť mohol naozaj každý. Medzi tri najlepšie vystúpenia sa dostali Matěj Plšek, ​Anna Slížová a Viera Kotvasová. Predviedli sa nám títo ľudia:

Matěj Plšek

Len dvanásťročný spevák sa hudbe venuje už šesť rokov. Spieva a neskôr sa naučil hrať na gitare. Do finále ho prostredníctvom zlatého buzzera poslal Štěpán Kozub. Matěj skutočne pôsobí dojmom, akoby sa pre pódium narodil. Exceluje v speve, gitara mu problém nerobí a s obecenstvom komunikuje veľmi energicky a sebavedomo. Skončil druhý v celkovom umiestnení.

Víťaz Česko Slovensko má talent
TV JOJ

Duo Marysia & Julian

Poľská dvojica Marysia a Julian predvádza fantastickú kombináciu tanca a akrobacie. Do finále sa dostali vďaka zlatému buzzeru od Jakuba Prachařa.

TV JOJ

Viera Kotvasová

Táto súťažiaca má za sebou zaujímavú cestu. Porotcovia ju vybrali priamo z publika a následne všetkých očarila úžasným speváckym výkonom. Vojta Dyk ju poslal priamo do finále. Hlasovanie na stránke Česko Slovensko má talent ju zaradilo na pozíciu jednoznačnej favoritky. Vo finále predviedla hit od Lady Gaga v zaujímavom vintage prevedení. Skončila na treťom mieste.

TV JOJ

Ramadhani Brothers

Fadhili Ramadhani a Ibrahim Jobu z Tanzánie sa môžu považovať za medzinárodné hviezdy. S dychberúcou akrobatickou šou vystúpili už v mnohých krajinách sveta a všade si dokázali podmaniť divákov.

TV JOJ

Adéla Řezáčová

Získať uznanie od prísneho Jara Slávika nie je len tak. Mladej Adéle sa to s ľahkosťou podarilo vďaka jej vlastnej vtipnej piesni o hľadaní lásky cez zoznamku. Vo finále predstavila pieseň Stroj času.

TV JOJ

Duo ElMaks

Mladučká ukrajinská dvojica predvádza akrobacie, z ktorých tuhne krv v žilách. Oni však všetko zvládajú s ľahkosťou na tvári. Marta Jandová ich poslala priamo do finále. Finálové vystúpenie Dua ElMaks poukázalo na otrasné zločiny, ktoré páchajú ruské vojská v ich vlasti.

TV JOJ

NaRaZ

Táto dvojica raperov je výnimočná svojou východniarskou identitou, ktorou obaja členovia skutočne žijú a dýchajú. Diváci východniarskych raperov dostali do finále cez SMS hlasovanie. Ich vystúpenie otvorilo finálový večer.

TV JOJ

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.