Víťazi šialenej súťaže dostali tisíce dolárov za to, že tri dni udržali prst na displeji mobilu

Koľko hodín by si zvládol ty?

Zdroj: shutterstock.com

Ťažko odhadnúť, koľko ľudí strávi väčšinu dňa s mobilom v rukách. Niektorí totiž zvládnu byť prilepení k telefónu celé hodiny bez prestávky. Objavuje sa tu otázka, prečo z toho nespraviť súťaž? Takáto myšlienka určite napadla mnohým, no len youtuber MrBeast ju dotiahol do úspešnej realizácie.

30. júna spustil súťaž Finger on the App, ktorú vyhral ten, kto vydržal najdlhšie držať prst na displeji telefónu. Hry sa zúčastnilo vyše milión hráčov, ich rady sa ale s každou uplynutou hodinou rýchlo riedili. Odmena pre víťaza sa mohla vyšplhať do výšky 25-tisíc dolárov (cca 22-tisíc eur), ale mohla byť aj úplne minimálna. O odmene rozhodovali hlasovaním všetci účastníci a výsledok bol priemer nimi zadaných čísel.

Pre účasť na súťaži si musel mať nainštalovanú appku, ktorú bolo treba spustiť krátko pred vyhlásením štartu. Po spustení súťaže si jednoducho držal prst na displeji. Potom si držal prst na displeji. Nasledovalo držanie prsta na displeji. Príležitostne sa na ploche presunul bod, ktorého si sa musel dotýkať, aby sa zastavili podvodníci, ktorí by si hru chceli uľahčiť trebárs stylusom na stojane.

Treba si uvedomiť, že súťažiaci nesmel na svojom telefóne používať žiadnu inú aplikáciu. V prípade, že appku minimalizoval len na sekundu, bol okamžite zo súťaže vylúčený. Azda najväčším nepriateľom niektorých súťažiacich bol hlasový asistent Siri. Mnohých ľudí Siri prekvapila neočakávanou návštevou a pripravila ich o možnosť vyhrať 25-tisíc dolárov.

V samom závere výzvy, keď v hre zotrvával asi tucet účastníkov, začal MrBeast vyjednávať. Niektorým hráčom ponúkol peniaze za to, aby sa z hry stiahli. Päťtisíc dolárov vo vačku je stále lepšie, ako neistá vidina prvého miesta, no nie? Niektorí oslovení ponuku prijali. Kto sa nakoniec stal absolútnym víťazom?

Hŕstka výnimočne húževnatých súťažiacich predĺžila trvanie zápolenia až na neuveriteľné tri dni. Posledná štvorica dokázala udržať svoje prsty na displejoch tri dni a MrBeast ich za ich zásluhy patrične odmenil – každý z nich získal 20 tisíc dolárov (cca 18 tisíc eur). Fajná výplata za tri dni roboty.

Zdá sa, že o transparentnosti súťaže nemôžeme pochybovať – nejeden účastník svoj výkon streamoval a z prvej desiatky tak urobili všetci. Čiže, ak máš príliš veľa voľného času, niekde môžeš pohľadať videá ľudí, ktorí niekoľko desiatok hodín držali prst na displeji telefónu. Akurát ti za ich pozeranie nikto nezaplatí.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Chlapík si kúpil brokolicu, našiel v nej partiu húseníc. Tak si ich adoptoval

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME