Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 30.5.2024
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

Premiér Igor Matovič inšpiroval aj vývojárov hier. Ich hopsačka Statusovič si uťahuje z premiérových statusov, útokov na každého, kto si s ním dovolí nesúhlasiť, a vzdáva hold železným nervom Richarda Sulíka.

To, že premiér Igor Matovič trávi až príliš veľa času na Facebooku a svojimi emotívnymi a neraz hysterickými statusmi útočí na prakticky kohokoľvek, kto má trochu iný názor, je známa pravda. Obzvlášť minister hospodárstva Richard Sulík by mohol rozprávať. Matovičových facebookových útokov na jeho osobu je totiž naozaj požehnane. Asi ale budeš súhlasiť, keď povieme, že by si to páni mali vyjasniť medzi štyrmi očami a nehádať sa pred celým Slovenskom ako malé deti.

Profimedia

Koľko statusov dokáže Richard Sulík prekonať?

Jedným dychom ale treba dodať, že Richard Sulík na statusy Igora Matoviča reaguje väčšinou pokojne a odmieta sa zapojiť do jeho hry, v ktorej majú prvé miesto osobné útoky a emotívne úlety. To, že náš premiér miluje Facebook a bez statusu zrejme nemôže prežiť deň, si ale všimli aj tvorcovia hier. Tí vytvorili sympatickú drobnú skákačku s príznačným názvom Statusovič.

Hráč sa v nej zhostí postavy Richarda Sulíka a musí preskakovať prekážky v podobe statusov Igora Matoviča. Čím ďalej sa hráč dostane, tým hra zrýchľuje, čo znamená, že je stále náročnejšie jednotlivé statusy preskočiť. Jednotlivé prekážky v hre sú úryvkami zo skutočných statusov či hlášok Igora Matoviča. Niektoré z nich útočia priamo Sulíka, iné zase na „múdrosráčov a kuvikov“ a nechýbajú, samozrejme, ani dnes už kultové hlášky: „One time, next time,“ či „Lajf? Ou nou.“

Statusovic.sk

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.