Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 28.11.2022
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

Premiér Igor Matovič inšpiroval aj vývojárov hier. Ich hopsačka Statusovič si uťahuje z premiérových statusov, útokov na každého, kto si s ním dovolí nesúhlasiť, a vzdáva hold železným nervom Richarda Sulíka.

To, že premiér Igor Matovič trávi až príliš veľa času na Facebooku a svojimi emotívnymi a neraz hysterickými statusmi útočí na prakticky kohokoľvek, kto má trochu iný názor, je známa pravda. Obzvlášť minister hospodárstva Richard Sulík by mohol rozprávať. Matovičových facebookových útokov na jeho osobu je totiž naozaj požehnane. Asi ale budeš súhlasiť, keď povieme, že by si to páni mali vyjasniť medzi štyrmi očami a nehádať sa pred celým Slovenskom ako malé deti.

Profimedia

Koľko statusov dokáže Richard Sulík prekonať?

Jedným dychom ale treba dodať, že Richard Sulík na statusy Igora Matoviča reaguje väčšinou pokojne a odmieta sa zapojiť do jeho hry, v ktorej majú prvé miesto osobné útoky a emotívne úlety. To, že náš premiér miluje Facebook a bez statusu zrejme nemôže prežiť deň, si ale všimli aj tvorcovia hier. Tí vytvorili sympatickú drobnú skákačku s príznačným názvom Statusovič.

Hráč sa v nej zhostí postavy Richarda Sulíka a musí preskakovať prekážky v podobe statusov Igora Matoviča. Čím ďalej sa hráč dostane, tým hra zrýchľuje, čo znamená, že je stále náročnejšie jednotlivé statusy preskočiť. Jednotlivé prekážky v hre sú úryvkami zo skutočných statusov či hlášok Igora Matoviča. Niektoré z nich útočia priamo Sulíka, iné zase na „múdrosráčov a kuvikov“ a nechýbajú, samozrejme, ani dnes už kultové hlášky: „One time, next time,“ či „Lajf? Ou nou.“

Statusovic.sk

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť