Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 29.1.2023
sk
Gašpar
cz
Zdislava
, Zdeslava

Voda z vodovodu mu nechutí. Chlapík mesačne míňa tisíce eur na balenú vodu

Internet nad mladým Kanaďanom len nechápavo krúti hlavou.


Každý z nás mal toho jedného fajnového spolužiaka, ktorý nechcel piť a jesť vonkoncom nič. Rodičia mu orezávali kôrku na chlebe, zeleninu nejedol, lebo chutila zdravo, ovocie malo divnú textúru a okrem troch špecificky pripravených jedál mal voči všetkému akési výhrady. „Z toho vyrastie,“ hovorili všetci a vo väčšine prípadov to tak naozaj bolo.

No nie vždy. Niektorí si túto podivnosť potiahli až do dospelosti a teraz to u nich vyzerá podobne ako u tohto chalana. Nad ním momentálne celý internet len nechápavo krúti hlavou. Ryan, ktorý na TikToku vystupuje ako @ryandubs, pracuje ako kreatívny riaditeľ, má vlastnú značku produktov starostlivosti o pleť a celkovo vedie takmer normálny život… nebyť jeho absurdnej spotreby balenej vody.

Na balenú vodu míňa neskutočné peniaze

2 000 dolárov alebo viac ako 1 700 eur – to je suma, ktorú Ryan mesačne prepije. A nie, mladý Kanaďan nemá problém s alkoholom. Tu sa bavíme o čistej vode. Ako totiž priznáva vo virálnom videu, ktoré má momentálne viac ako dva milióny zhliadnutí, obyčajná voda mu nechutí a smäd teda zaháňa výhradne vodou balenou.

Kedysi si nechával doviezť desiatky fľašiek od značky Fiji, no postupom času mu jeho spotreba plastových fliaš začala robiť vrásky. Teraz odoberá vodu balenú v skle. Tento „ekologický“ posun však ľudí na internete práve dvakrát neohúril. „Ani sklo nemá nulovú uhlíkovú stopu. Preboha, veď si kúp filter a namontuj ho na kohútik,“ vyjadril sa niekto v komentároch a má pravdu.

Hoci sklo je z pohľadu zdravotnej nezávadnosti na skladovanie vody najlepšie, nič jednorazové jednoducho k prostrediu šetrné nie je. „Sedenia s psychológom by ho vyšli lacnejšie,“ poznamenal zase niekto ďalší. Čo si o tomto jeho netradičnom zvyku myslíš ty? Dokázal by si piť len kupovanú vodu a investovať do nej väčšinu svojej výplaty? Podeľ sa s nami v komentároch.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť