Nedeľa 7.8.2022
sk
Štefánia
cz
Lada

Vodárenská spoločnosť prezradila, aké bizarnosti ľudia splachujú do záchoda

V záchodoch často končia veci, ktoré tam nemajú čo robiť.


Ľudia niekedy splachujú do záchoda poriadne bizarné veci. Portál LADbible priniesol video vodárenskej spoločnosti South West Water z anglického Exeteru, v ktorom predstavila päť najviac zvláštnych vecí, ktoré ľudia kedy spláchli. Nájdeme medzi nimi napríklad peniaze, spodnú bielizeň, okuliare, falošné zuby či dokonca posteľné plachty!

Práve tie zamotali hlavy ľudí najviac. Ako sa dá spláchnuť posteľná plachta?! A ako vôbec niekomu mohlo napadnúť, že by sa o to vôbec pokúsil? Ale zdá sa, že aj podobné veci sa stávajú.

Shutterstock

Ponožky či topánky

Okrem zmienených predmetov objavili zamestnanci vodárne aj ponožky, topánky, zapaľovače, štipce či mydlá. Dodali tiež, že asi najdrahšou vecou, ktorú kedy objavili, boli slnečné okuliare značky Ray Ban.

Spoločnosť na svojej stránke zároveň uvádza, že splachovať by sa mali výhradne len telesné výlučky a toaletný papier. Rozhodne by sa nemali do záchodu hádzať nechty, vlasy či vlhké vreckovky. Platí to aj pre výrobky, ktoré sú označené ako „splachovateľné“. Podľa South West Water je to však lož a tieto produkty často záchody upchávajú.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť