Vodič sa na rýchlostnej ceste pri Nitre rútil v protismere. Vraj sa ponáhľal na očkovanie

Muž zrejme príde o vodičský preukaz.

Zdroj: Shutterstock

Bezpečnosť na cestách by mala byť pre každého vodiča prvoradá. Žiaľ, veľmi často sa stretávame s nezodpovedným správaním, ktoré nezriedka vyústi do nehody s tragickými následkami. Podobný prípad sa odohral aj dnes ráno. Polícia Slovenskej republiky na svojej oficiálnej facebookovej stránke informovala o vodičovi, ktorý sa rútil na rýchlostnej ceste v protismere.

V protismere išiel 2 kilometre

67-ročný vodič išiel po rýchlostnej ceste R1 pri Nitre. Evidentne si uvedomil, že nejde správnym smerom, avšak namiesto toho, aby z cesty na najbližšom výjazde vyšiel, otočil auto do protismeru. Prešiel tak asi 2 kilometre, čím výrazne ohrozil ostatných vodičov na ceste. Našťastie sa to tentokrát obišlo bez nehody. Niet sa ale čo čudovať, že muža zastavila hliadka.

⚠⚠⚠ POZOR, VODIČ V PROTISMERE NA RÝCHLOSTNEJ CESTE ⚠⚠⚠Keď na rýchlostnú cestu R1 pri Nitre vyšlo osobné auto riadené 67 ročným vodičom nikto z okoloidúcich ani len netušil, aká dráma sa bude odohrávať o chvíľu. Vodič zrejme zbadal, že nie je v dobrom smere a namiesto toho, aby z cesty zišiel na najbližšom výjazde, zastavil v pripájacom jazdnom pruhu a po chvíľke prudko otočil vozidlo do protismeru. V rýchlom ľavom jazdnom pruhu prešiel asi 2 kilometre, keď znovu zazmätkoval a otočil sa, tentoraz do správneho smeru, pričom obmedzil a ohrozil vodičov prichádzajúcich po R1.Keď muža zastavila hliadka diaľničného oddelenia tvrdil, že ide na očkovanie a potrebuje sa dostať do nemocnice v Nitre. Z diaľnice až do nemocnice, tak prešiel v doprovode polície. Jeho nezodpovedné konanie ho však vyjde draho a pravdepodobne ho to bude stáť vodičák. To je však už vecou našich kolegov, ktorí budú vec riešiť v správnom konaní. Polícia SR – Nitriansky kraj

Posted by Polícia Slovenskej republiky on Monday, April 19, 2021

Jeho vysvetlenie bolo, že sa ponáhľal na očkovanie do nemocnice v Nitre. Do nej sa napokon dostal, ale v sprievode policajtov. Ako polícia uviedla na Facebooku, celá záležitosť sa bude riešiť v správnom konaní. Muž s najväčšou pravdepodobnosťou príde o vodičský preukaz.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
15 chýb v slovenčine, ktoré robíš aj TY, len si to neuvedomuješ (5. časť)


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME