Vodič v Bratislave predbiehal policajnú hliadku a nafúkal viac ako dve promile

Poverený policajt obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 27-ročného Michala T.


Vodič v centre Bratislavy najprv predbiehal policajnú hliadku, neskôr nafúkal viac ako dve promile alkoholu. Poverený policajt obvinil z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 27-ročného Michala T. zo Spišskej Novej Vsi. Ako uviedla bratislavská policajná hovorkyňa Silvia Šimková, obvinený v sobotu 5. februára krátko po polnoci neunikol pozornosti Pohotovostnej motorizovanej jednotky (PMJ).

Hliadka si všimla vozidlo Volkswagen Golf, ktoré jazdilo na Nábreží armádneho generála Ludvíka Svobodu v smere na Karlovu Ves, pričom vodič vo vysokej rýchlosti predbehol hliadku PMJ a následne začal prechádzať z ľavého jazdného pruhu do pravého a späť bez znamenia o zmene smeru jazdy. „Policajti muža zastavili a podrobili dychovej skúške na alkohol, pri ktorej mu namerali 2,13 promile,“ uviedla hovorkyňa. Muža zadržali, eskortovali na policajné oddelenie a umiestnili do cely policajného zaistenia. V prípade preukázania viny hrozí obvinenému Michalovi trest odňatia slobody až na jeden rok.


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA