Štvrtok 26.5.2022
sk
Dušan
cz
Filip

Vodič zdemoloval auto za viac ako 660-tisíc eur. Policajtom tvrdil, že nevedel, ako ho šoférovať

Prvá jazda nedopadla najlepšie.


Zlaté pravidlo hovorí: keď nevieš šoférovať, nesadaj za volant auta. A už vôbec nie, ak má to auto hodnotu niekoľko stoviek tisíc eur. Floriďan Robert J. Guarini síce šoférovať vedel, ale so svojím nedávno zakúpeným autom ešte nemal skúsenosti. Zrejme si však povedal, že niečo také ho predsa nemôže odradiť. Ako píše portál LADbible, nasadol teda do svojho super-auta za 704-tisíc dolárov (viac ako 668-tisíc eur) a dopadlo to presne tak, ako sa dalo čakať.

Išlo pritom o vzácny model Edition Ford GT z roku 2006, ktorý Guarini získal v dražbe. Keď si na ňom ale chcel zajazdiť, tak zakrátko narazil do stromu a kompletne zdemoloval kapotu auta.

Vodič potom zastavil a keďže nemal mobilný telefón, požiadal blízkeho pracovníka bezpečnostnej služby, aby mu auto postrážil, kým odbehne domov a zavolá políciu. Mužom zákona Guarini povedal, že tento typ auta nevedel šoférovať a cestou zo svojho domu nad ním stratil kontrolu. Podotkol však, že na tom, že auto narazilo priamo do stromu, majú zásluhu aj staré pneumatiky a zablatená cesta.

Údajne nešiel príliš rýchlo, vraj len 56 kilometrov za hodinu. Policajti mu za jazdu udelili pokutu, keďže mal v tom čase pozastavený vodičský preukaz. Taktiež dostal výstrahu za vedenie neregistrovaného vozidla.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť