Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 3.10.2023
sk
Stela
cz
Bohumil

Vodič zdemoloval auto za viac ako 660-tisíc eur. Policajtom tvrdil, že nevedel, ako ho šoférovať

Prvá jazda nedopadla najlepšie.


Zlaté pravidlo hovorí: keď nevieš šoférovať, nesadaj za volant auta. A už vôbec nie, ak má to auto hodnotu niekoľko stoviek tisíc eur. Floriďan Robert J. Guarini síce šoférovať vedel, ale so svojím nedávno zakúpeným autom ešte nemal skúsenosti. Zrejme si však povedal, že niečo také ho predsa nemôže odradiť. Ako píše portál LADbible, nasadol teda do svojho super-auta za 704-tisíc dolárov (viac ako 668-tisíc eur) a dopadlo to presne tak, ako sa dalo čakať.

Išlo pritom o vzácny model Edition Ford GT z roku 2006, ktorý Guarini získal v dražbe. Keď si na ňom ale chcel zajazdiť, tak zakrátko narazil do stromu a kompletne zdemoloval kapotu auta.

Vodič potom zastavil a keďže nemal mobilný telefón, požiadal blízkeho pracovníka bezpečnostnej služby, aby mu auto postrážil, kým odbehne domov a zavolá políciu. Mužom zákona Guarini povedal, že tento typ auta nevedel šoférovať a cestou zo svojho domu nad ním stratil kontrolu. Podotkol však, že na tom, že auto narazilo priamo do stromu, majú zásluhu aj staré pneumatiky a zablatená cesta.

Údajne nešiel príliš rýchlo, vraj len 56 kilometrov za hodinu. Policajti mu za jazdu udelili pokutu, keďže mal v tom čase pozastavený vodičský preukaz. Taktiež dostal výstrahu za vedenie neregistrovaného vozidla.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.