Vodička pri Podlužanoch prevrátila automobil na strechu

Havarovaný automobil zostal uviaznutý mimo vozovky, kde bol prevrátený na strechu.


Traja profesionálni hasiči z Bánoviec nad Bebravou zasahovali pri dopravnej nehode v katastri obce Podlužany v okrese Bánovce nad Bebravou. Automobil skončil mimo cesty prevrátený na streche. Informoval o tom hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru (HaZZ) v Trenčíne Marián Petrík.

„Havarovaný automobil zostal uviaznutý mimo vozovky, kde bol prevrátený na strechu. Vodička sa bez viditeľných zranení nachádzala mimo postihnutého vozidla,“ uviedol Petrík. Hasiči z Bánoviec skontrolovali zdravotný stav vodičky a na automobile vykonali protipožiarne opatrenia, postupne zachytili unikajúce prevádzkové kvapaliny a následne únik zastavili.


Tagy:
Sledujte nás na Google Správy
Nenechajte si ujsť žiadne dôležité novinky.
Sledovať
Po otvorení kliknite na hviezdičku Sledovať
REKLAMA
Mário Budinský
Absolvent grafického dizajnu na UAT v Bratislave a marketingovej komunikácie na UCM v Trnave, ktorý sa už viac ako 10 rokov profesionálne venuje analýze internetových trendov, digitálnemu storytellingu a monitoringu popkultúry. Patrí k priekopníkom domácej internetovej scény, pričom meme tvorbe sa denne venuje už vyše 20 rokov. Ako autor desiatok tisícov satirických príspevkov aktívne formuje slovenský digitálny folklór, pričom jeho vizuálny obsah opakovane vyvolal celonárodné spoločenské debaty. V redakcii EMEFKA sa špecializuje na včasné zachytenie online bizáru, bulvárnych fenoménov a transformáciu komplexných trendov do virálneho obsahu.
Najčítanejšie
Podobné
REKLAMA