Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Vojna influencerov kvôli voľbám? K Expl0itedovi sa pridala ďalšia slovenská influencerka

Exfarmárka objasnila podmienky spoluprác.


Voľby prezidenta Slovenskej republiky, ktoré sa konali minulý víkend, spôsobili na sociálnych sieťach rozruch. Podporu Petrovi Pellegrinimu vyjadrili aj známe slovenské osobnosti ako napríklad Rytmus, Attila Végh či Zuzana Plačková.

Po voľbách sa situácia ešte viac vyhrotila a značky začali s uvedenými influencermi rušiť spolupráce. Tvrdia totiž, že ambasádori, s ktorými spolupracujú, musia byť apolitickí.

Jasmina Alagič mala dokonca začať spoluprácu s firmou Rauch, ktorá sa nakoniec konať nebude. Ako však dodala počas dnešného dňa na Instagrame, obidve strany si medzi sebou všetko vyjasnili.

S Attilom zase ukončila spoluprácu známa automobilka. Email, ktorý mu prišiel, zverejnil na Instagrame. K situácii sa vyjadrila aj exfarmárka Nikki Fridrich.

Určite si prečítaj:

Tomuto typu vodičákov na Slovensku čoskoro skončí platnosť. Ak ho máš, musíš si ho vymeniť

,,Nech aj ostatné firmy pokojne nasledujú túto automobilku! To si tí influenceri zaslúžia. Zapredať krajinu, ty kokos! A neviem, či viete, ako fungujú veľké spolupráce. Tam sa podpisujú dôležité zmluvy, v ktorých sú podmienky, čo sa stane, keď sa porušia!

Tu nejde o malé sumy, známi influenceri dostávajú aj 10-tisíc eur a viac, takže tam sú jasne dané pravidlá. Aj také, že musíš byť apolitický. Dokonca aj keď skončíte spoluprácu, aj pol roka alebo rok môžeš byť viazaný, že nemôžete propagovať konkurenciu. Toto sa deje aj vo svete! Svetová topmodelka Bella Hadid vyjadrila podporu Palestíne a zrušili jej spoluprácu! Dovidenia! Ten, kto ťa platí, ten rozhoduje!“ vyjadrila sa na Instagrame, o čom informuje Plus jeden deň.

,,Mne by vôbec nevadilo, že sa k tomu vyjadrujú mediálne známe osoby, ktoré by vedeli aspoň do päť narátať, ktoré by dali normálne dôvody inteligentné, prečo zvolili daného človeka,“ dodala.


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.