Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil

Vojna je na spadnutie. Fantasy pecka Rod draka v novej ukážke láka na krvavý konflikt aj epické scény

Vojna o Železný trón začína!


Tento rok sa na naše obrazovky vráti aj seriálový fantasy hit Rod draka, adaptácia románu Georgea R. R. Martina. HBO sa nám už pochválilo dvoma krátkymi teasermi, teraz si ale môžeš vychutnať plnohodnotný trailer.

Príbeh sa odohráva približne dvesto rokov pred udalosťami deja seriálu Hry o tróny a sleduje boj o Železný trón medzi rodmi Targaryenovcov (Čiernymi) a Hightowercov (Zelenými). Po smrti kráľa Viserysa (Paddy Considine) by na trón mala zasadnúť jeho dcéra Rhaenyra (Emma D’Arcy).

Viserysova manželka Alicent (Olivia Cooke) však naň chce dosadiť svojho syna. Vo Westerose sa schyľuje k neslávne známej občianskej vojne známej ako Tanec s drakmi.

V seriáli sa môžeme tešiť na Matta Smitha, Oliviu Cooke, Ewana Mitchella, Eve Best, Rhysa Ifansa, Stevea Toussainta, Fabiena Frankela a Toma Glynna-Carneya. Prvá séria si podmanila kritikov aj divákov a stala sa masívnym hitom. A zdá sa, že nové epizódy budú pokračovať v nastúpenom trende.

Druhá séria vyzerá epicky a láka na drsný a osudný stret, ktorý navždy zmení Westeros. Tešíme sa! Premiéra nás čaká 17. júna (v USA 16. júna) na streamovacej službe Max.


Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.