Vošiel do svojho bytu a bez stopy zmizol. 50-ročný muž je nezvestný už viac ako mesiac

Záhadné zmiznutie muža stále vyšetruje polícia.

Zdroj: Shutterstock

Proste len tak zmizol. Portál Unilad upozornil na podivuhodný prípad 50-ročného Chrisa Woitela, ktorého zachytila bezpečnostná kamera v bytovom komplexe v meste Sonora v Kalifornii dňa 8. januára 2021. Vidíme, ako vstúpil dnu a následne sa vybral po schodoch (zrejme k svojmu bytu), držiac v ruke fľašu vína.

Na týchto zdanlivo banálnych záberoch by nebolo nič pozoruhodné. Skrátka sa zrejme vrátil z obchodu a zamieril do svojho bytu. Problém ale je, že Chris je od 10. januára 2021 nezvestný. Nikto nevie, kde sa stratil. Zdá sa, že zábery z bezpečnostnej kamery pochádzajú len spred dvoch dní pred jeho zmiznutím.

Na zázname z kamery sa už neobjavil

V tejto chvíli si možno povieš, že Chrisa musela kamera zachytiť aj v momente, keď neskôr z komplexu odchádzal. A tu je práve ten problém. Na kamere sa už totiž viac neobjavil. Rodina nezvestného muža kontaktovala políciu, ktorá si ako prvé preklepla záznamy z bezpečnostnej kamery. A hoci na nich videli Chrisa prichádzať do komplexu, von z neho určite nevyšiel.

Kam sa ale teda podel? Mohol vyjsť nejakým zadným vchodom? To zatiaľ nevieme. Chris Woitel je v danej lokalite známy a susedia ho dobre poznajú. Nikto ho však od toho osudného dňa nevidel. Sestry s ním podľa dostupných informácií naposledy telefonicky hovorili 9. januára. „Nie je vo svojom byte, na jeho bankovom účte nebola zaznamenaná žiadna aktivita. Zúfalo sa ho snažíme nájsť,“ povedala Chrisova sestra Lara Haben. Vyšetrovatelia si s týmto prípadom nevedia rady.

Shutterstock

Preskúmali Chrisov byt, kde ale neobjavili nič, čo by naznačovalo, že bol spáchaný zločin. Rodina si najala aj súkromného detektíva, ktorý prišiel s teóriou, že so zmiznutím má niečo spoločné jeden Chrisov známy. Zatiaľ sa to ale nepodarilo preukázať. Chrisova druhá sestra Kathy Flynn novinárom povedala, že je zo zmiznutia brata šokovaná a ona a jej súrodenci si teraz prechádzajú peklom. „Je to hrozné. Je ťažké spať, myslieť, sústrediť sa na niečo iné. Strašne nám chýba,“ povedala.

V posledných dňoch sa správal veľmi zvláštne

Ako potenciálna stopa by sa mohla javiť Chrisova posledná konverzácia, ktorú viedol cez internet so svojou neterou. Napísal jej: „Prosím, povedz Lare, nech si skontroluje správy. Je to dôležité.“ Lara mu vtedy obratom telefonovala naspäť, ale Chris nedvíhal.

V poslednej dobe sa Woitel podľa nich správal zvláštne a paranoidne. Na sociálnych sieťach písal podivné príspevky a viacerým ľuďom rozprával o úteku do hôr. Bol tiež posadnutý nepokojmi v budove Kapitolu, ku ktorým došlo 6. januára 2021.

📍San Francisco, California ⭕Christopher Woitel⭕🚩Found Deceased Investigators from the San Francisco Police…

Posted by Attempt to Locate on Thursday, February 11, 2021

Nič z toho ale nenaznačuje, kde Chris je, prípadne, či sa rozhodol zmiznúť z vlastnej vôle, alebo v tom má prsty niekto iný. Od zmiznutia Chrisa Woitela ubehol viac ako mesiac a jeho rodina o ňom nemá žiadne správy. Podľa vlastných slov sa už začínajú pripravovať na najhoršie, ale stále v kútiku duše dúfajú, že sa ich brat predsa len vráti domov živý.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
11
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
12 šokujúcich faktov zo sveta, ktorým sa ti až nebude chcieť veriť


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME