Vrah Ted Bundy ožíva v podaní Zaca Efrona v mrazivom filme, ktorý dorazil do našich kín

Snímka Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou je už v slovenských kinách.

Zdroj: Bontonfilm SK

Hovorí vám niečo meno Ted Bundy? Pokiaľ nie, tak vedzte, že ide o jedného z najhorších sériových vrahov americkej histórie. Priznal sa celkovo k 30 brutálnym vraždám mladých žien (hoci počas celého procesu svoju vinu popieral), ale odborníci sa zhodujú, že skutočné číslo jeho obetí bude pravdepodobne oveľa vyššie. Svoje obete znásilnil, a to často aj po smrti.

V našich kinách sa momentálne premieta zaujímavo vyzerajúci kriminálny thriller Ted Bundy: Diabol s ľudskou tvárou od Joea Berlingera.

Psychopat, ktorý sa stal miláčikom žien

Ako už naznačuje trailer, vo filme budeme sledovať časť Bundyho života, uväznenie a súd hlavne očami jeho priateľky Elizabeth Kloepfer. Tá bola do Bundyho úprimne zamilovaná a považovala ho za nevinného. Postupne však zisťuje, že pod maskou šarmantného mladíka a študenta sa skrýva neuveriteľné monštrum.

Bol to tiež zručný manipulátor, ktorý sa tešil obľube mnohých mladých žien a dievčat, a to dokonca aj vtedy, keď vyšli najavo jeho beštiálne činy. Mal totiž charizmu, vedel si ľudí nakloniť na svoju stranu, vystupoval sebavedomo a nechýbal mu šarm.

Joe Berlinger už tento rok uviedol svoju dokumentárnu minisériu Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes, v ktorej použil reálne nahrávky s uväzneným Bundym. Pokiaľ na Diabla s ľudskou tvárou vyrazíte, možno je dobré túto minisériu zhliadnuť, aby ste vedeli, do čoho idete. Hlavnú úlohu stvárnil možno trochu prekvapivo Zac Efron.

Prekvapivo preto, lebo vzhľadom na jeho doterajšie herecké portfólio ho máme zafixovaného v dosť inom type úloh. Teraz však má šancu predviesť sa vo vážnejšej dramatickej úlohe a podľa zahraničných kritikov sa mu to podarilo na jednotku.

Bontonfilm SK

Efron je ako Bundy údajne démonický a mrazivý, ale dokáže pôsobiť aj veľmi sympaticky a nevinne, čím sa jeho zlovestnosť ešte stupňuje. Navyše je Bundymu dosť výzorovo podobný.

Jeho priateľku si zahrala Lily Collins a z ďalších hercov môžeme menovať Johna Malkovicha, Jima Parsonsa, Kayu Scodelario či Haleyho Joela Osmenta. V slovenských kinách je snímka od 6. júna 2019.

Zdroj: Bontonfilm SK

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
6 neprehliadnuteľných znakov, že už NAOZAJ začínaš starnúť

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME