Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.11.2023
sk
Henrieta
cz
René
, Renée

V hororoch sme už mohli vidieť najrôznejšie obludy, démonov či paranormálne potvory. Od maskovaných zabijakov, zmutované zvieratá, cez vraždiacu pneumatiku, krvilačné šaty až po prekliatu mobilnú apku. Zdá sa však, že kreativita filmárov ešte v tomto smere nie je vyčerpaná.

Svedčí o tom aj kanadský komediálny horor Slaxx, v ktorom hlavným hrdinom pôjdu po krku… vraždiace rifle! Tie posadne akási démonická sila, ktorá dostane chuť na ľudskú krv. Rifle sa zamerajú na skupinu pracovníkov módnej spoločnosti, ktorá pri svojom biznise využíva mnoho neetických praktík. Teraz však prišiel čas pomstiť sa!

YouTube video

A trailer je presne taký absurdný, ako znie základný príbehový nástrel. Režisérsky na film dohliadala Elza Kephart a hlavné úlohy stvárnili Romane Denis, Brett Donahue, Sehar Bhojani, Kenny Wong, Tianna Nori, Erica Anderson či Stephen Bogaert. Pokiaľ si myslíš, že film s takýmto námetom nemôže brať nikto príčetný vážne, tak máš, samozrejme, pravdu. A vážne ho očividne neberú ani tvorcovia. Už z traileru je jasné, že divákov čaká absurdná šialenosť plná humoru, nadhľadu, ale aj nejakých tých krvavých scén.

Snímka si už stihla odbiť premiéru na niekoľkých festivaloch, kde sa jej dostalo vcelku pozitívneho prijatia. Na festivale Sitges si dokonca odniesla nomináciu v kategórii Midnight X-Treme za najlepší film. Je evidentné, že milovníci šialených, bláznivých a bizarných filmov si pri tomto kúsku iste prídu na svoje. Na streamovaciu platformu Shudder sa Slaxx dostane už 18. marca 2021.

Film Option International

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.