Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 9.12.2023
sk
Izabela
cz
Vratislav

Argentínsky futbalista Lionel Messi pred niekoľkými dňami vystúpil na emotívnej tlačovej konferencii, na ktorej oznámil svoj odchod z FC Barcelona. Messi bol súčasťou klubu celú svoju profesionálnu kariéru, čo je dlhých 21 rokov. Dá sa teda pochopiť, že svoj odchod silno prežíval a neubránil sa slzám.

Ako uvádza aj portál Gulf Today, Messi si pri tom utieral tvár papierovou vreckovkou, ktorá sa neskôr dostala do rúk neznámej osoby. A tá okamžite zacítila obchodnú príležitosť. Dotyčný sa rozhodol vreckovku predať za ťažké peniaze, konkrétne za jeden milión dolárov (takmer 850-tisíc eur).

Profimedia

Predá sa?

Okrem toho tvrdí, že vreckovka obsahuje Messiho genetický materiál, ktorý môže v budúcnosti pomôcť naklonovať podobne geniálneho hráča. Ehm, no čo k tomu povedať. Ľudia sú ale schopní kúpiť čokoľvek, takže by nás ani neprekvapilo, ak by sa vreckovka plná Messiho sĺz naozaj za ten milión predala.

„Moja rodina a ja sme boli presvedčení, že zostaneme tu, doma,“ povedal Messi na tlačovej konferencii. „To sme chceli viac ako čokoľvek iné. Neviem, čo povedať. Po 21 rokoch odchádzam s tromi deťmi, ktoré sa považujú za Kataláncov. Dal som klubu všetko od prvého dňa, čo som sem prišiel, až do posledného. Neviem, čo povedať, nie som na to pripravený.“

Profimedia

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.