Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 30.11.2022
sk
Ondrej, Andrej
cz
Ondřej

Jeden článok o skrytých talentoch svetových celebrít sme ti už na Emefka predstavili. Teraz naň nadviažeme druhou časťou a ponúkneme ti ďalších 10 slávnych tvárí, ktoré sa venujú celkom zaujímavým koníčkom. 

Ich fanúšikovia pri tom často o ich aktivitách ani len netušia.

1. Angelina Jolie: vrhačka nožov a pilotka

Obľúbená herečka a režisérka sa nevenuje len filmom. Je tiež talentovaná vrhačka nožov. Túto svoju nevšednú záľubu predviedla vo viacerých talk-shows. Okrem toho má však aj pilotnú licenciu. Vášeň pre lietadlá v nej zapálil jej syn Maddox.

https://www.instagram.com/p/B4INts8pily/

2. Geena Davis: lukostrelkyňa

Oscarová herečka Geena Davis, známa napríklad z kultovej road-movie Thelma a Louise, je profesionálnou lukostrelkyňou. V roku 1999 dokonca bola v tíme športovcov, ktorí sa mohli kvalifikovať na Olympijské hry.

3. Neil Patrick Harris: kúzelník

Neil Patrick Harris, hviezda sitcomu Ako som spoznal vašu mamu, má slabosť pre kúzelnícke triky. Tie aj niekoľkokrát s chuťou predviedol v rôznych reláciách. Svoje kúzelnícke umenie predvádzal tiež v The Magic Castle, známom nočnom klube pre kúzelníkov.

4. Jim Carrey: maliar

Kultový komik a herec Jim Carrey, ktorého poznáme zo slávnych komédií Maska či Ace Ventura, sa už niekoľko rokov venuje umeleckej maľbe. Umenie mu podľa jeho slov pomohlo aj v súboji s vlastnými démonmi a depresiami. Má za sebou niekoľko výstav.

5. Zooey Deschanel: speváčka

Herečka, ktorá si zahrala vo viacerých nezávislých filmoch, ako aj v úspešnom sitcome New Girl, je tiež úspešnou speváčkou. Spolu s Matthewom Wardom tvorí duo She & Him, kde spieva, hrá na klavíri a ukulele. Doteraz s Wardom vydali šesť albumov.

6. Halle Berry: hráčka na flautu

Oscarová Halle Berry, ktorú sme mohli vidieť napríklad v dráme Ples príšer či v treťom Johnovi Wickovi, má muzikantský talent. Už od strednej školy totiž hrá na flautu a dodnes jej táto záľuba ostala.

https://www.instagram.com/p/B2W8Y8mDJl_/

7. Harrison Ford: letec

Harrison Ford, známy z filmov Hviezdne vojny či Indiana Jones, je nadšencom aviatiky. Má tiež licenciu pilota na lietadlá a helikoptéry. V rokoch 1999, 2015 a 2017 sa mu tento koníček stal takmer osudným, keďže mal niekoľko nebezpečne vyzerajúcich nehôd. Vždy však našťastie vyviazol s ľahkými zraneniami.

8. Pierce Brosnan: hltač ohňa

Herca Piercea Brosnana poznáme ako Jamesa Bonda, prípadne z filmov Mamma Mia! či Aféra Thomasa Crowna. Okrem toho má aj jedno celkom nebezpečné hobby. Je totiž hltačom ohňa. V súčasnosti sa už tejto zábavke údajne príliš nevenuje, ale v minulosti sa predviedol v mnohých predstaveniach.

9. Ellen Page: žonglérka

Na Oscara nominovaná Ellen Page na seba upozornila filmami, ako Juno, Inception či seriálom The Umbrella Academy. Okrem toho je však aj veľmi talentovaná žonglérka, čo aj niekoľkokrát dokázala v rôznych talk-show.

10. Christina Hendricks: hráčka na akordeón

Christina Hendricks, ktorú si mohol vidieť napríklad v seriáli Mad Men, prípadne vo filmoch Zoolander 2 a The Neon Demon, má tiež slabosť pre svet hudby. Konkrétne je schopnou hráčkou na akordeón. Na tento nástroj si zahrala aj v spomínanom seriáli Mad Men.

Ak ťa tento článok zaujal, nenechaj si ujsť ani jeho prvú časť

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem najmä o filmoch a seriáloch, ale cudzie mi nie sú ani články z oblasti krimi, záhad, umenia, vedy, zaujímavosti z histórie a vlastne všetkého, čo má potenciál zaujať čitateľa a rozšíriť jeho obzory. Zameriavam sa aj na písanie článkov s virálnym potenciálom
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

    *dané pole je potrebné
    vyplniť

    Tip na článok

      Formáty: .jpg, .png
      Veľkosť max
      15mb
      V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
      *dané pole je potrebné
      vyplniť

      Nahlásiť chybu na stránke

        Formáty: .jpg, .png
        Veľkosť max
        5mb
        *dané pole je potrebné
        vyplniť