Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Sobota 13.7.2024
sk
Margita
cz
Markéta, Margot
, Margareta, Margit

Všimol si si, že Wednesday nežmurká? Netflix vysvetlil, prečo to tak je

Všimol si si tento detail?


Najviac diskutovaným seriálovým hitom súčasnosti je nepochybne Wednesday z produkcie Netflixu. Spin-off z univerza Rodiny Addamsovcov prekonal všetky rekordy sledovanosti (áno, predbehol aj štvrtú sériu Stranger Things) a veľa pozornosti mu venujú sociálne siete.

Drobný detail

Seriál videli státisíce divákov, no zrejme len zlomok divákov si všimol zaujímavý detail – Wednesday nežmurká. Vďaka tejto drobnosti jej prejav pôsobí akosi odmeranejšie a chladnokrvnejšie. Možno znie prekvapivo, že toto rozhodnutie vôbec nebolo vopred plánované.

Ako Netflix zverejnil na svojom Twitteri, režiséra a producenta Tima Burtona nesmierne oslovila testovacia scéna, počas ktorej Wednesday v podaní Jenny Ortegy nežmurkala. Burton sa následne rozhodol tento prvok zapracovať do celého seriálu.

Niektorí diváci však tvrdia, že Wednesday v niektorých scénach napriek tomu žmurká – ide vraj hlavne o emocionálne vypäté okamihy.

Parádny herecký výkon

Seriáloví nadšenci sa takmer jednohlasne zhodujú v tom, že najsilnejšou stránkou Wednesday je herecký výkon Jenny Ortegy. Herečke sa dokonale podarilo vžiť do roly Wednesday, ktorá navonok pôsobí nesmierne chladno a odmerane, no vo vnútri dianie okolo seba prežíva veľmi citlivo.

Najviac ikonickým momentom prvej série je určite tanečná scéna, ktorá sa všetkým divákom vryla do pamäti. Ortega prezradila, že počas prípravy na ňu sledovala mnoho videí z gotickej scény 80. rokov – či už návštevníkov klubov alebo žáner definujúcich interpretov ako Siouxsie Sioux.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.