Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 2.6.2023
sk
Xénia
, Oxana
cz
Jarmil

Keď sa známe celebrity rozhodnú stávkovať, je viac než isté, že sa nebude hrať o fazuľky. Pred mesiacom populárny moderátor a spevák Leoš Mareš vyhlásil, že ak ho niekto uvidí za volantom iného automobilu než Trabant, stane sa novým majiteľom jeho luxusného kúsku Ferrari Spider. Takúto zvláštnu stávku sa rozhodol zneužiť známy český prankster, vystupujúci pod menom Kazma Kazmitch.

V utorok Mareš zavesil na Instagram osem minút dlhé video, v ktorom vysvetľuje, ako sa stal obeťou krutého žartu. Pri ceste do práce na svojom Trabante sa mal stať svedkom závažne vyzerajúcej autonehody. Leoš spozoroval nákladiak, na ktorého korbe boli obrovské koly. Jeden z kolov prerazil sklo za nim stojaceho osobného auta. Hrozivú scénu dopĺňal chrčiaci muž sediaci v aute, ktorý bol pod kolom zakliesnený.

YouTube video

Na mieste pobehovala manželka zaseknutého chlapíka. V panike neustále vykrikovala, že jej muž zomrie. Vykoľajená žena moderátorovi podala telefón, na druhom konci ktorého bola linka záchrany. Pani z linky záchrany Marešovi oznámila, že záchranke je už na ceste a vyzvala ho, aby sa s autom pokúsil o kúsok cúvnuť.

Leoš samozrejme v snahe pomôcť poslúchol a sadol za jeho volant. Akonáhle Leoš vycúval, okamžite sa na mieste objavilo množstvo kamier. Nechýbal ani sám Kazma, ktorý zmätene vyzerajúcemu moderátorovi vysvetlil, že sa stal obeťou žartíku. Mareš svoju stávku o Ferrari prehral.

Leoš Mareš VS #Ferrarinadobrouvec

U dopravní nehody zastaví jen jeden člověk z deseti. Jsme rádi, že se dnes Leoš Mareš stal nevědomky ambasadorem všech těch, kteří by zastavili. Stejně jako se TV Prima před rokem nevědomě stala ambasadorem všech lidí s Tourettovým syndromem. Zapamatujte si má slova. Osvěta je totiž v tomto příběhu to důležité. A to je jen malá část skládanky, které se Leoš Mareš stal součástí. Příběh pokračuje. Možnost ho dopsat, teď máte i vy. Pravidla sázky byly jasně definovány. #Ferrarinadobrouvec

Gepostet von Kazma Kazmitch am Dienstag, 24. April 2018

Okolo celej akcie sa vznášajú pochybnosti. Vôbec nie je isté, že ide o autentický prank, ktorý nebol dopredu dohodnutý a šikovne nafingovaný. Krátko po incidente sa Leoš okrem iného vyjadril, že hľadá nejakú nadáciu, ktorá pomáha obetiam autonehôd. Zvláštnou náhodou je fakt, že Kazma presne jednu takú založil pred pár týždňami.

Dá sa preto predpokladať, že ide len o ďalší krok propagačnej kampane. Či bol ostrý žartík skutočne len marketingovým výstrelkom, sa určite dozvieme v najbližšie dni.

Zdroje: lidovky.cz
Titulná fotka: Kazma, Leoš Mareš


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje