Vtipná zámena alebo prečo nikdy neposielať do salónu pre psa vášho otca

Na prvý pohľad jednoduchá úloha, no nie vždy ide všetko podľa plánu…

Rodičia – vedia úplne všetko, vidia vás aj za rohom a nemusia sa na vás ani pozrieť, aj tak vedia, že klamete až sa hory zelenajú. Jednoducho oplývajú akýmisi špeciálnymi schopnosťami, ktoré sa vyvinuli splynutím spermie a vajíčka a ostanú už navždy – bez ohľadu na to, či už máte občiansky, bývate sami alebo máte štyridsať a hypotéku na krku. No potom prídu takéto banálne a jednoduché úlohy, na ktorých tvoji sploditelia úplne pohoria.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/11BAxHG7paxJcI)

Kto by to bol povedal, že poslať otca vyzdvihnúť psa zo salónu na strihanie vyústi do celkom komediálneho zážitku? Určite nie Alex, ktorý touto na prvý pohľad úplne bežnou povinnosťou svojho otca poveril, no len čo sa aj so štvornohým chlpáčom vrátili domov, toto rozhodnutie pravdepodobne trpko oľutoval. Otec úlohu splnil – zobral psa od strihača a doviedol ho domov. Až na to, že zviera, s ktorým prišiel rozhodne nebol ich domáci miláčik Nieves, s ktorým zdieľajú tú istú domácnosť už dobrých desať rokov.

Nieves aj so svojim 22-ročným majiteľom Alexom, ktorý sa na tatkovom počine výborne bavil

twitter.com (https://twitter.com/pineappl3pizza)

Áno, naozaj sa otcovi podarilo zobrať nesprávneho psa a vôbec nič si nevšimnúť. „Ten pes sa správal úplne prirodzene. Cupital za mnou do auta a skočil dnu hneď, ako som otvoril dvere,“ obraňuje sa hlavný aktér tohto drobného incidentu, ktorému očividne vôbec nič neprišlo podozrivé. „Vyzeral síce trošku inak, ale myslel som si, že proste len starnem a moje oči už nie sú to, čo bývali,“ dodáva. Hneď ako sa ukázalo, že toto rozhodne nie je ten správny pes, utekal Alexov otec naspäť do salónu „na výmenu“. Teraz je už našťastie Nieves doma so svojimi majiteľmi a zahanbený otecko si nabudúce dvakrát poobzerá havina, ktorého bude brať zo salónu domov.

Pri výmene si otecko chcel byť na 100 percent istý, že tento raz už neminul (len tak pomimo – zaujímavý názov pre rodinnú skupinu)

twitter.com (https://twitter.com/pineappl3pizza)

Zdroj: boredpanda.com
Titulná fotka: twitter.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
5
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
5
Uups
Haha Haha
7
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Najvtipnejšie inzeráty zo slovenských bazárov

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME