Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 5.2.2023
sk
Agáta
cz
Dobromila

Ďakujeme ti Halloween, že si nám, cynikom a milovníkom čierneho humoru, dal jeden deň v roku, kedy ho ostatní ľudia musia tolerovať. A niet lepšieho pocitu na svete než sa čiernym humorom obklopiť aj vo vlastnom príbytku.

Halloween je tu a ty už máš všade tekvice a smrtky? Nie? A chcel by si tento rok vyskúšať vyzdobiť svoj domov trochu inak? Inšpiruj sa našimi vtipnými dekoráciami, ktoré si budú tvoji susedia pamätať ešte aspoň do ďalšieho roka.

1.

Čo by si povedal na vyrezávané tekvice, ktoré okoloidúcim na ulici povedia niečo o obyvateľoch daného domu? Napríklad, že sú všetci traja zhulení a ožratí a bolo by lepšie, keby sa k domu nikto nepribližoval.

Stačí ti k tomu vyrezať tekvice klasicky s tvárami a dať im do úst cigu, poukladať okolo prázdne fľaše a dať jednej do úst a okolo nej trochu tekvicou dutiny aj so semienkami, ktoré akože zvracia.

http://lovelivingstory.com/funny-halloween-decorations-make-halloween-decorations/funny-halloween-decorations-halloween-decorations-furniture-while-youre-at-the-craft-store-you-may-notice-some-unpainted-boring-wooden-furniture-or-maybe-youll-hit-a-thrift-store-and-find-some/

2.

Hoci nie každý má doma kostru (teda, vlastne asi nikto), halloweenske dekorácie s kostrou patria medzi tie najvďačnejšie. Možno by vám ju pani učiteľka z prírodovedy požičala na prázdniny. Kostra, ktorá sa šplhá do okna, tak ako Mikulášovia a Santa Clausovia vo vianočnom období, kostra sediaca na motorke pred garážou, či kostra, ktorá víta hostí pri vchodových dverách.

http://helpfulhomemade.com/diy-skeleton-lawn-decorations/

3.

Tiež máš pocit, že vidíš ducha? A pritom je to len drôtené pletivo vytvarované do tvaru človeka. Ak ti to ešte stále nepripadá dostatočne strašidelné, môžeš cez ňu prehodiť bielu posteľnú plachtu a v noci pod ňu ešte pridať biele svetielka.

https://www.pinterest.co.uk/pin/66428163224457752/
https://www.grandinroad.com/pre-lit-hanging-ghost-lady/1089890?brReference=BRWidget

4.

Každá návšteva sa pos*rie od strachu, keď takto ozdobíš kúpeľňu. Stačí ti trochu červenej temperky a trochu umeleckého ducha.

http://logocatindia.club/halloween-bathroom-set/halloween-bathroom-set-bathroom-decor-the-bathroom-blog-decoration-ideas-for-on-pink-set-bathroom-halloween-bathroom-decor-sets/

5.

Kto povedal, že sa na Halloween smú vyrezávať len veľké oranžové tekvice? Čerstvý vánok medzi tradičné oranžové tekvice prinesú vyrezané melóny či ananás. Navyše, ananás s tou zelenou korunkou je v tme naozaj strašidelný.

https://www.brit.co/halloween-fruit-carving/
https://www.self.com/story/pineapple-jack-o-lanterns-halloween

6.

Zdá sa ti záhradka pred domom či vchodom do paneláku trochu nudná? Niet lepšej príležitosti ju oživiť (a privodiť infarkt susedám) než ju premeniť na menší masový hrob.

Stačia ti väčšie kusy kartónu alebo polystyrénu, ktoré vyrežeš do požadovaného tvaru, namaľuješ šedou farbou a čiernou fixkou napíšeš náhrobné nápisy, niečo v štýle „Tu leží moja vôla žiť“ a „Všetky moje bývalé“.

http://lovelivingstory.com/funny-halloween-decorations-make-halloween-decorations/funny-halloween-decorations-halloween-decorations-furniture-while-youre-at-the-craft-store-you-may-notice-some-unpainted-boring-wooden-furniture-or-maybe-youll-hit-a-thrift-store-and-find-some/

7.

Máš doma sakramentsky drahý dron, po ktorom si tak dlho túžil, dal zaň tri výplaty a si na nervy z toho, že ho nemáš šancu takmer vôbec využiť? Halloween praje aj milovníkom dronov a originálnym nápadom.

https://phandroid.com/2016/10/17/ghost-drone-halloween-prank-ideas/

8.

Niet lepšieho spôsobu, ako vystrašiť blízku osobu, ktorá pozná tvoj štýl obliekania, než položiť vlastné nohavice a topánky pod veľký kus kameňa pred domom alebo napichnúť vatou vypchaté farebné pančuchy na dve vetvy a zasadiť ich do kvetináča.

http://www.diyandcraftscorner.com/fascinating-decorations-halloween/5-wicked-witch-legs/

9.

Umelé šváby vyliezajúce z odvetrávacej šachty sú ako scéna z najhoršej nočnej mory, ktorá je na halloweensku dekoráciu ako stvorená.

http://dietwin.club/halloween-bathroom-decor/halloween-bathroom-decor-bathroom-decor-sets-accessories-online-diy-halloween-bathroom-decor/

10.

Hlava naložená v sklenenej nádobe v chladničke či v tmavej špajzke vystraší aj najväčšieho frajera. Výroba je trochu komplikovanejšia, ale výsledok stojí za to.

Ak si zdatný v editorských programoch, môžeš vložiť do fľaše svoj vlastný upravený portrét. Ak nie, tu je odkaz na návod, ako na to a aj na upravenú fotku tváre z fotografií nižšie, ktorú stačí len vytlačiť, dať zalaminovať a vložiť do nádoby s vodou, v ktorej sa lúhovali listy zo stromu.

https://lolipopcustom.wordpress.com/2014/10/22/10-idees-deco-facile-pour-halloween/
https://lolipopcustom.wordpress.com/2014/10/22/10-idees-deco-facile-pour-halloween/

Titulná fotografia: publicdomainpictures.net


Ako hodnotíš tento článok?

Patty

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť