Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 3.3.2024
sk
Bohumil, Bohumila
cz
Kamil
Zdroj: ©Shutterstock

Vtipné príhody so zamestnancami, ktorí sa vo firme ešte ani neohriali a už leteli

Tomu sa hovorí rýchly proces.

Sú ľudia, ktorí v jednej firme strávia polovicu svojho života, a potom takí, ktorí striedajú práce ako špinavé ponožky. Prečo nikde dlho nevydržia? Nuž, možno preto, že robia veci ako tieto.

Ľudia na Reddite sa podelili o úsmevné príhody s kolegami, ktorí kolegami veľmi rýchlo byť prestali. Väčšina z nich letela hneď prvý deň a osudnými im často boli úplne banálne chyby. Poď si s nami prečítať, čo sa vlastne stalo.

1. Šéf si ju zavolal na koberček, aby s ňou prekonzultoval jej neprimerané správanie. Okamžite vytiahla telefón a začala si ho nahrávať. „Viete, keby sme sa náhodou ocitli pred súdom.“ Šéf poznamenal, že toto je presne dôvod, prečo tam dnes stojí, a na mieste ju vyhodil. Baba pracovala ako čašníčka v pizzerii.

2. Idiot stlačil tlačidlo na núdzové zastavenie. Vraj zo srandy. Spomínané tlačidlo zastaví celú 100-metrovú výrobnú linku, a kým sa všetko znovu rozbehne, produkcia stojí hoc aj štyri hodiny. Dvaja kolegovia ho promptne vyviedli z budovy, a to bolo naposledy, čo som ho videl.

3. Pracujem v banke. Nedávno nás prepadli, páchateľ mal zbraň a bolo veľkým šťastím, že sa nikomu nič nedalo. Hneď ako sa situácia upokojila, kolegyňa si napísala na storku: „Pol dňa voľno, čo je viac? Pokojne ma príďte pozrieť do banky so zbraňou v ruke a lyžiarskou kuklou na hlave, kedykoľvek budete chcieť!“

4. Pracoval som v lotériovej spoločnosti. Chlapík dostal prístup k nejakým dátam a vytlačil si staré výherné lístky, ku ktorým sa nikdy nikto neprihlásil. Neboli to vysoké sumy, najvyššia mala hodnotu asi 500 eur. Potom išiel na tri rôzne pobočky, kde si tieto tri rôzne výhry vyzdvihol.

Firmu veľmi zaujímalo, kto sa po šiestich mesiacov podujal vybrať si výhru, ktorá mala byť dávno zabudnutá. Značne ich prekvapilo, keď zistili, že ide o toho istého človeka, a ešte väčšmi to, že daný človek pracuje u nás vo firme. Keď sa to prevalilo, šéf si ho zavolal „na slovíčko“ a z budovy ho vyvádzali policajti.

Vtipné príhody so zamestnancami, ktorí sa vo firme ešte ani neohriali a už leteli
Shutterstock

5. Naša firma najala novú manažérku. Prvý deň som videla, ako ju zaúčajú, a potom akoby sa po nej zľahla zem. Myslela som si, že asi ťahá iné zmeny a akurát sa míňame, no po čase mi začalo dochádzať, že tu už skrátka nepracuje. Spýtala som sa vedúcej, čo sa s ňou stalo. Údajne ju kamery zachytili, ako užíva drogy.

6. Šéf našej advokátskej kancelárie rozposlal hromadný mail, ktorý hlásal, že nám pribudne nová posila. Táto posila mala potrebu na tento mail odpísať – odpoveď pípla každému z nás. Povedal nám, že sú mu dobre známe naše nedávne spory, ktoré sme nevyhrali, vymenoval ľudí, ktorí by za to mali byť potrestaní, a na záver dodal, že on je to najlepšie, čo sa tejto firme mohlo stať.

Chalan akurát skončil školu, mal nulové skúsenosti a nastupoval na pozíciu asistenta. 45 minút po tom, čo vošiel do firmy, bol už bez práce.

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

Mohlo by ťa zaujímať:

Chceš zarábať, aj keď spíš? Nemusíš byť podnikateľ, stačí spraviť túto jednoduchú vec!

7. Počas obednej prestávky sa pokúsil vykradnúť banku. Potom napochodoval naspäť, akoby sa nechumelilo, a keby poňho neboli prišli policajti, nikto z nás by sa o tom ani nedozvedel.

8. Prvý deň prišla autom. Na parkovisku narazila do stĺpa, kvôli čomu vypadla elektrina v celej budove, a keďže nemala pás, takmer preletela cez čelné sklo. Keď vyšla von, aby skontrolovala, čo sa stalo, razilo z nej ako z krčmy. Auto mala plné prázdnych fliaš. Baba sa nedostala ani len po vchodové dvere a už mala padáka…

Vtipné príhody so zamestnancami, ktorí sa vo firme ešte ani neohriali a už leteli
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.