Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia
Zdroj: ©Shutterstock

Vtipné príhody z rozlúčok so slobodou, ktoré nedopadli podľa predstáv

Z niektorých sa vykresala rozlúčka so svadbou...

Rozlúčky so slobodou sa tradične spájajú s litrami alkoholu a všetci vieme, ako to chodí – kde alkohol tečie prúdom, tam za rohom číha katastrofa. Títo ľudia z Redditu o tom vedia svoje. Na sociálnej sieti sa podelili o bizarné príhody z rozlúčok so slobodou, na ktoré tak skoro nezabudnú. Spomínať na ne v najlepšom však nebudú.

1. Kamaráti zobrali ženícha do baru, ožrali ho a spiaceho ho naložili do vlaku, ktorý mieril na opačný koniec republiky. Ráno sa zobudil desať hodín od miesta svadby a nemal sa tam ako dostať. Svadba sa zrušila a s danými kamarátmi sa už viac nebaví.

2. Rozlúčka so slobodou v Las Vegas. Nikto nevedel, že ženích je bývalý gambler. Celá partia sme sedeli v kasíne, popíjali, keď sa zrazu zdvihol, že si ide niečo objednať k baru, a na niekoľko hodín sa po ňom zľahla zem. Keď sme ho našli, sedel na obrubníku pred kasínom a plakal. Prehral viac ako 10-tisíc.

3. Nevesta sa vkradla na ženíchovu rozlúčku so slobodou. Našla ho v špajze s jeho mamou, ktorá – ako sa v ten deň dozvedela – ho vo veku 20 rokov ešte stále dojčí.

4. Ženíchov pripitý kamarát začal kydať na jeho nastávajúcu, tak sa ženích neudržal a jednu mu natiahol. Začali sa klbčiť a chalan, čo sa mal o týždeň ženiť, skončil so zlomenou sánkou. Na svadbe musel jesť cez slamku.

rozlúčka so slobodou, vtipné príhody, historky, svadba, ženích, nevesta, bitka v bare
Shutterstock

5. Bola to moja rozlúčka so slobodou. Čo-to sme popili a chalanom skrsla v hlave brilantná idea – čo keby som sa vyzliekol donaha, vybehol na námestie Times Square a začal spievať. Dopadlo to presne tak, ako by ste čakali, a týmto by som sa chcel ospravedlniť všetkým, ktorí v ten deň utrpeli duševnú ujmu.

6. Opitý ženích zaspal a jeho kamaráti sa rozhodli prefarbiť mu chlpy v intímnej oblasti na oranžovo. Vraj to bude „super“ prekvapenie počas svadobnej noci. Nejako nerátali s tým, že po kontakte s farbou sa mu to tam dole môže celé zapáliť… a presne to sa aj stalo. Chudák sa namiesto ženenia musel ísť dať obrezať.

varenie, triky šéfkuchárov, jedlo, steak

Odporúčame prečítať:

14 kuchynských trikov od profesionálnych šéfkuchárov, ktoré zaručene musíte poznať

7. Kamarátova rozlúčka, jeden z jeho známych zavolal striptérku. Aby som to skrátil – v ten deň som videl mamu svojej bývalej frajerky nahú. Vôbec som netušil, že sa niečomu takému venuje, a keďže som ju (pochopiteľne) nikdy predtým nevidel vyzlečenú, hodnú chvíľu mi trvalo, kým som ju spoznal.

8. Nevesta sa v rámci stávky pokúšala vyliezť na rebrík hasičského auta a skĺznuť sa po ňom dole ako po šmykľavke. Zlomila si obe nohy. Termín svadby sa už nedal prebookovať, iba zrušiť, takže ju absolvovala na vozíčku.

rozlúčka so slobodou, vtipné príhody, historky, svadba, ženích, nevesta, hasičské auto
Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje